מה זה שירותי אנטי ספאם

מה זה שירותי אנטי ספאם

מה זה דואר זבל?

דואר זבל הידוע בשם ספאם הינו דואר הנשלח למספר רב של נמענים ללא בקשתם או אישורם של הנמענים. דואר זבל מכיל על פי רוב מידע פרסומי ופעמים רבות מידע כוזב  כגון: הלוואות מהשוק האפור, משכנתאות בריביות מגוחכות, פרסומות לכדורי ויאגרה, תוספי מזון כאלה ואחרי וכו'.

מה הנזק שנגרם ע"י דואר זבל?

על פי נתונים המגיעים ממקורות שונים דואר זבל מהווה מעל 50% מכלל הדואר האלקטרוני העובר באינטרנט. הנזק הנגרם כתוצאה מכך הוא לדוגמא:

קטינים שנחשפים לתכנים פרסומיים לא הולמים ועלולים לגרום לנזק.

כמו כן במקום העבודה זמן המיון של דואר הזבל, מבזבז את זמנו היקר של העובד, כאשר מדובר במקום עבודה עם מאות ואלפי עובדים זמן העבודה הנ"ל מתורגם לבזבוז כסף עצום.

בארגונים גדולים כאשר כל המחשבים מחוברים לאותה רשת מספיק שעובד יחיד בחברה יפתח מייל הטומן בחובו וירוס ויגרום להשבתת רשת המחשבים כולה.

איך מונעים זאת?

חברות של פתרונות מחשוב מעניקות גם שירותי אנטי ספאם.

השירות אנטי ספאם מנקה את הספאם והווירוסים מתיבות דואר לפני שיגרמו להשבתת רשת המחשבים כולה. בכדי להתמודד עם הבעיה בחוכמה וביעילות ניתן להתקין תוכנה של אנטי ספאם, שתפקידה הוא לזהות, לחסום, להתריע ולסנן כל דואר החשוד כדואר זבל, שלרוב נשלח אל כתובת החברה ללא הפסקה , המתיימר להיראות כדואר לגיטימי, אך יכול לטמון בחובו וירוסים, תולעים ודואר זבל.

חברות המעניקות פתרונות מחשוב לעסקים מסוג (שירות האנטי ספאם) גורמות לחסימה עוד בחוות השרתים ובכך לא חוסמים את רוחב פס היקר שיש לארגון על מנת שישמש לצרכים מועילים יותר ובכך מגנה על המחשבים.

פתרונות מחשוב מסוג זה ואחרים ניתן לקבל אצל חברות המתמחות בתחום, ומעניקות גם שירותים בכל תחום ה IT.

חברת complit מעניקה שירותי IT ופתרונות מחשוב לעסקים לרבות שירותי אנטי ספאם מתקדמים.

צרו איתנו קשר

חייגו עכשיו

לקביעת פגישת ייעוץ חינם
עבור פתרונות מחשוב איכותיים לעסק שלך !

Call Now Button
×

שיחת ווטסאפ