שירותי ענן לעסקים

שירותי ענן לעסק

כיום בעידן שירותי הענן הנרחב חברתנו מובילה במתן שירותי ענן על מגוון סוגיו, כגון: שרתים וירטואליים, תיבות דואר בענן (בין אם של חברתנו או חברות כגון מיקרוסופט או גוגל), גיבוי ענן, שרתי טרמינל סרבר, שרתי לינוקס בענן, אנטי ספאם שמסונן בשרתים וירטואליים ועוד.

שירותי ענן

גיבוי בענן

גיבוי ענן הינו גיבוי נתונים המועברים על ידי ערוץ תקשורת מאובטח אל שרתים מחוץ לארגון. הגיבוי הוא

קרא עוד »

סוגים של שירותי ענן לעסקים

עוד דרך טובה להבין מהו מחשוב ענן היא לסקור בקצרה את השירותים השונים שניתנים במסגרתו. ראשית, ניתן כיום להשתמש בשרתים וירטואליים בענן במקום לשכור שרת או חומרות אחרות. שנית, רשימת השירותים כוללת גם מילוי פונקציות יום יומיות עבור העסק – כגון הקצאת תיבות דואר בענן או שירותי אנטי ספאם. כמו כן, מחשוב ענן כולל גיבוי והעברת כל הנתונים בערוץ תקשורת מאובטח אל שרתים שנמצאים מחוץ לארגון.

החשיבות של שירותי ענן

שירותי ענן מיועדים גם לאנשים פרטיים וגם לעסקים. בסקטור העסקי, שירות מן הסוג הזה מאפשר לעסק ליישר קו עם חברות גדולות שיש להן את המשאבים להחזיק שרתים משל עצמן. אך במקום שהעסק יצטרך לשלם על השירותים הללו, הוא יכול פשוט לקבל אותם במיקור חוץ.

מיקור חוץ של שירותי ענן לעסקים

הדור הנוכחי של שירותי ענן מבוסס על מיקור חוץ.

מיקור חוץ מוכיח את עצמו בכל סוגי העסקים ובכל התחומים. במקביל, מיקור חוץ הוא זה שמאפשר לבעלי עסקים קטנים ליהנות גם מהשירות הבסיסי של מחשוב ענן וגם משירותים מתקדמים יותר:

כגון שרתי לינוקס או תוכנה כשירות (SAAS).

בחירת מכלול שירותי ענן לעסק שלך

הדרך הנכונה ליהנות מיתרונות הענן היא להתאים את השירות לצרכי העסק. בשביל זה, צריך להתייעץ עם אנשי מקצוע שמכירים את התחום ובקיאים בו.

חייגו עכשיו לקומפליט מחשבים ונשמח לעזור ולענות על כל שאלה.

השירות שיקפיץ את העסק שלך לעננים

קומפליט מחשבים מלווה עסקים כמוך בדרך לצמיחה. לנו יש את המומחיות והניסיון ומאחורינו המול לקוחות מרוצים. אם ברצונך להצטרף להצלחה של שירותי ענן לעסקים, נשמח לקבל פרטים ולעמוד לרשותך בהקדם.

צרו איתנו קשר

חייגו עכשיו

לקביעת פגישת ייעוץ חינם
עבור פתרונות מחשוב איכותיים לעסק שלך !

Call Now Button

Pin It on Pinterest

Share This