שירותי ענן לעסקים

מבחר שירותי ענן לעסקים

כיום בעידן שירותי ענן לעסקים, חברתנו מובילה במתן שירותי ענן על מגוון סוגיו, כגון: שרתים וירטואליים, תיבות דואר בענן (בין אם של חברתנו או חברות כגון מיקרוסופט או גוגל), גיבוי ענן, שרתי טרמינל סרבר, שרתי לינוקס בענן, אנטי ספאם שמסונן בשרתים וירטואליים ועוד.

נשמח לעמוד לשירותכם, השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

שירותי ענן

אם יש לכם עניין להשיג שירותי ענן עבור העסק שלכם, דעו לכם כי יהיה נחוץ מצדכם לפנות אל חברת מחשוב ענן אשר תהיה מסוגלת לנתח את צורכי העסק שלכם ולאחר מכן להציע מענה מותאם אישית. חברת קומפליט תוכל להציע לכם בדיוק זאת ולהראות לכם כי שירותי מחשוב כאלה יכולים לעמוד בסטנדרטים מאוד גבוהים וזאת אם יודעים לבחור נכון בחברה עם מוניטין רב מאחוריה.

התאמת שירותי ענן לעסק

בעצם שאתם פונים אל קומפליט תהיה לכם אפשרות לקבל שירותי ענן אשר יהיו תואמים בצורה מדויקת את צורכי העסק שלכם מבחינת שטח האחסון וחומרת השרת. לפיכך אתם יכולים להיות בטוחים כי כל אחד מכם יוכל להשיג מענה הולם עבור העסק שלו וזאת אם תהיו קשובים לעניין הזה ותדעו לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר בסופו של דבר.

היוועצו עם מומחי חברת שירותי ענן

דבר נוסף שתרצו לזכור בכל הנוגע אל שירותי ענן זה שיהיה כדאי לכם להתייעץ עם המומחים של חברת שירותי הענן וזאת כדי שהם יוכלו לנתח את העסק שלכם ולאחר מכן להציע לכם את פתרונות הענן המתאימים ביותר הן מבחינת סוג שירותי הענן והן מבחינת נפח האחסון או חומרת השרת.

התייחסות להיבטים הללו זהו דבר שיוכל להבטיח לכל אחד מכם שתוכלו להשיג מענה שיותאם עבורכם בצורה טובה יותר ויעמוד בציפיות שלכם בדיוק כפי שהייתם רוצים ומצפים. אין ספק בכך.

כל עסק יכול להיעזר בשירות זה

לבסוף נרצה להזכיר לכם כי שירותי ענן יהיו בעלי תועלת וחיוניות רבה עבור כל סוגי העסקים שקיימים היום. לפיכך יש לכם הזדמנות גדולה לקדם את העסק שלכם ולהביא אותו למצב הרבה יותר חיובי וזאת אם תדעו לבחור לפנות אל חברת קומפליט על מנת ליהנות משירותי הענן המצוינים שמוצעים על ידה.

בעצם תוכלו ליצור קשר עם החברה באופן טלפוני או דרך האתר וזאת כדי לשמוע מהמומחים של החברה כדי תוכלו לקבל מענה הולם עבור העסק שלכם אשר יסייע לו להיות במצב הרבה יותר חיובי ונכון וכבר בעתיד הנראה לעין. אז קחו זאת בחשבון.

שירותי ענן לעסקים במחירים משתלמים

באמצעות שירותי ענן לעסקים ישנה אפשרות להביא את תפקוד העסק הכולל למצב חיובי יותר ולאפשר זרימה שוטפת בעבודה על פרויקטים משותפים בין מחלקות החברה שלכם. כך למשל, גיבוי בענן שמוצע על ידי חברת קומפליט יוכל להיות כזה שיאפשר לעסק שלכם לממש את הפוטנציאל שלו ולהתחיל לתפקד בצורה הרבה יותר מקצועית ותוך כדי חיסכון משמעותי בזמן ולהביא לייעול אמתי של צורת ההתנהלות הכללית בין המחלקות.

שירותי ענן לעסקים – עבודה משותפת באמצעות גישה לגנן

שירותי ענן לעסקים כמו אחסון בענן יכולים לספק לכם את האפשרות לעבוד על פרויקטים משותפים שלכל עובד רלוונטי יהיה אליהם גישה וכך יהיה ניתן לגשת אל אותם פרויקטים מכל מקום ולקדם אותם בצורה קלילה למדי וללא קושי כזה או אחר בדרך. בעצם רק תרצו לוודא כי אתם דואגים לפעול בצורה אחראית ותוך כדי שאתם בוחרים בחברה עם יכולות מוכחות כמו קומפליט אשר תספק לכם בדיוק את שהעסק שלכם צריך.

שרתים מצוינים שעונים על הציפיות

בעת שאתם מחפשים אחר שירותי ענן לעסקים יהיה כדאי לכם לשים לב כי אתם בוחרים בחברת ענן אשר פועלת על שרתים מאוד איכותיים וכאלה שיוכלו לאפשר לכם להיות רגועים ובטוחים בכל הנוגע למהירות הגישה לקבצים ורמת האבטחה הכוללת. אם תוכלו להיות בטוחים בנוגע לשני ההיבטים הללו אז תוכלו לראות כי העסק שלכם יהיה בדיוק במצב הרצוי ויוכל ליהנות מכל היתרונות שיהיו כרוכים בשירות מעין זה.

כל שנותר לכם לעשות כעת זה לבחור במומחים אמתיים וזאת כל עוד חושבים על שירותי ענן לעסקים. בעצם חברת קומפליט תדע להעניק לעסק שלכם מענה מותאם אישית אשר יענה על כל צרכיו ובצורה מאוד מקיפה. רק תצטרכו לשים לב כי אתם פועלים בחכמה בכל הנוגע לכך וזאת כאשר אתם יוצרים קשר בהקדם האפשרי. זו תהיה הדרך שלכם להגיע להצלחה שאתם מצפים לה בסופו של יום. אז חייגו עוד היום אל קומפליט או צרו קשר דרך האתר וזאת על מנת להיות במצב הרצוי ולקדם את העסק שלכם אל עבר שירותי מחשוב איכותיים ומתקדמים יותר.

אילו עסקים יכולים להשתמש בשירותי ענן? איך מדריכים עובדים לשימוש במחשבים?

פתרונות ענן מאפשרים לבעלי עסקים להעביר חלק ממשאבי המחשוב שלהם למקומות אחרים. ברוב המקרים, שירותי הענן מבוססים על שימוש בחוות שרתים ועל הקצאתם למשתמשים לפי דרישה. בפועל, שירותי ענן גם מגלמים בתוכם שורה ארוכה של יתרונות עבור בעלי עסקים. עם זאת, בעלי העסקים צריכים לדעת באיזה שירות כזה להשתמש וכמובן להכשיר עבורו את העובדים.

שירותי ענן בוחרים איתנו

התמחות בפתרונות מחשוב לעסקים היא ללא ספק הכלי היעיל ביותר שנוכל להעמיד לרשותך על מנת לקדם את העסק שלך. אם חשוב לך לעמוד בחזית הפתרונות הטכנולוגיים, נשמח לתאם עבורך שיחת ייעוץ עם המומחים של קומפליט מחשבים.

להרחבה בנושא חשיבות שירותי מחשוב לעסקים.

יתרונות חשובים של שירותי ענן לעסקים

עסקים משתמשים בשירותי ענן על מנת לחסוך בהוצאות. אבל לצד החיסכון בהוצאות, היתרון האמיתי הוא הגדלת המשאבים. במילים אחרות, לענן יש את כל היתרונות שהעסק צריך: גם שירותי מחשוב טובים ואמינים יותר וגם מחיר זול. כאשר העסק בוחר את שירותי הענן שמתאימים לו, השמיים הם הגבול מבחינת מיצוי הפוטנציאל המסחרי.

התאמה אישית של שירותי ענן

שירותי ענן מותאמים באופן ספציפי לצרכים של כל עסק. בפועל, עסקים קטנים וגדולים כאחד יכולים להשתמש בשירותי ענן. אבל מצד שני, הצרכים של עסק גדול לא דומים לצרכים של עסק קטן – הן מבחינת מספר העובדים שיש לו, הן מבחינת מספר הלקוחות והן מבחינת משאבי המחשוב שאותם הוא רוצה לנהל בעצמו או להעביר לחוות שרתים מרוחקת.

הדרכת עובדים לגבי שימוש בשירותי ענן

מגבלה אחרת שבעלי עסקים יכולים להתגבר עליה רק באמצעות פתרונות מחשוב לעסקים קשורה לאופן ההתמודדות של העובדים עם השינוי. כאשר מעבירים חלק מהפעולות המתבצעות בתוך העסק לשירותי ענן, צריך לוודא שהעובדים יודעים מה לעשות על מנת לתפעל אותם. אמנם בחלק מהמקרים המעבר לשירותי ענן לעסקים בכלל לא מורגש על ידי העובדים, אבל לא כדאי להמר על זה.

הדרכות עובדים לפני מעבר לשירותי ענן

בעלי עסקים צריכים לוודא שהם מקבלים גם את שירותי הענן וגם את הדרכות העובדים תחת קורת גג אחת. כאשר יש שילוב בין השירותים האלה, לעסק נותר רק ליהנות מהיתרונות של המאה ה-21.

הענן שלנו שווה לך יותר!

קומפליט מחשבים תשמח ללוות אותך בדרך למעבר לשירותי ענן. לנו יש את הניסיון שחיפשת עם שירותי ענן לעסקים – אז כל שנותר לך הוא ליצור קשר עם נציגינו דרך האתר.

למה כדאי לבעלי עסקים להשתמש בשירותי ענן? איך מחשוב ענן חוסך בהוצאות?

שירותי מחשוב ענן ניתנים באמצעות מחשב מרוחק שהגישה אליו היא דרך רשת האינטרנט או באמצעות קו תקשורת ייעודי. מהרגע שבו המשתמשים מוציאים את משאבי ומערכות המחשוב ובמקום זאת שוכרים אותם כשירות על בסיס גישה מרחוק, המשמעות היא חיסכון אדיר בהוצאות ואפשרויות גיבוי כמעט בלתי מוגבלות. אבל איך נהנים מכל זה? משתמשים בשירותי ענן ייעודיים ואיכותיים.

עם השירות שלנו, העסק שלך יכול להיות בעננים

השירות של קומפליט מחשבים היא בדיוק מה שחיכית לו על מנת להצעיד את העסק קדימה. אנו נרכז עבורך את שירותי הענן החשובים תחת קורת גג אחת ובמידת הצורך נספק ליווי, מידע וייעוץ. רוצה להתייעץ עם נציגינו? נשמח לשמוע ממך בהקדם כדי לצרף אותך לרשימה ארוכה של לקוחות מרוצים.

היתרונות של שירותי ענן לעסקים

בעלי עסקים צריכים להשתמש בשירותי ענן קודם כל כי זה חוסך להם בהוצאות. במקום לרכוש חומרה יקרה ולהחזיק אותה בתוך העסק, בעלי עסקים זקוקים לחיבור לאינטרנט בלבד על מנת לקבל את אותם שירותים בדיוק – אבל מרחוק.

ענן כגיבוי למסמכים חשובים

עוד סיבה שמבהירה את החשיבות של שירותי מחשוב בענן עבור בעלי עסקים קשורים לנושא של גיבוי. כידוע, מחשב מקומי או שרת שמאחסנים חומרים רגישים עלולים בכל רגע נתון להתקלקל, להיגנב או חלילה להישרף. היות ובנסיבות כאלה העסק סופג פגיעה מהותית ולעיתים גם בלתי הפיכה, הפתרון הכי טוב הוא לעבור מלכתחילה לדור הנוכחי של שירותי ענן.

כך מתבצע הגיבוי עבור העסק

הסוגיה של הגיבוי מעסיקה המון בעלי עסקים שרגישים לפרטיות שלהם. בהקשר הזה, מה שצריך לדעת זה שהנתונים מגובים בגלל שהם מועברים על ידי ערוץ תקשורת מאובטח אל שרתים שמחוץ לארגון. זה אומר שהגיבוי הוא לכל אורך השרשרת ושרמת האבטחה היא הגבוהה ביותר שהמאה ה-21 יודעת להציע.

כמה עולה להשתמש בענן?

החדשות הטובות עבור לקוחות בסקטור הפרטי, העסקי והמוסדי הן שכיום שירותי ענן הם חלק בלתי נפרד מפתרונות המחשוב המתקדמים. המשמעות היא שכבר אין צורך בהוצאה כספית יוצאת דופן על מנת לממן שירותים מן הסוג הזה, מה גם שבכל מקרה מדובר על הוצאה מוכרת לצרכי מס. במילים אחרות, העידן הנוכחי של שירותי הענן הנרחב בהחלט מאיר פנים עבור קהל היעד הרלוונטי.

הבדלים בין שירותי ענן

אפשר גם להיכנס לעובי הקורה כדי לראות את ההבדלים בין סוגים שונים של שירותים שמבוססים על שימוש בענן. ברשימה זו נכללים שרתים וירטואליים, הקצאת תיבות דואר, שרתי טרמינל סרבר וכאמור גם גיבוי בענן לכל סוגי המידע והפריטים המאוחסנים. במקביל, יש אפשרות להשתמש בטכנולוגיית הענן לטובת שרתי לינוקס או אפילו לסנן ספאם דרך שרתים וירטואליים.

איתנו הדרך שלך לענן כבר סלולה

נציגים של קומפליט מחשבים ישמחו להיות אלו שמתאמים עבורך פתרונות מחשוב מתקדמים. אנו עוקבים מקרוב אחר כל הפתרונות המתקדמים בעולם ומאפשרים לך ליהנות מהם בהתראה קצרה, ללא ניסיון קודם ובמחיר משתלם. אם ברצונך לשמוע עוד מידע על שירותי ענן, כל שנותר לך הוא להשאיר פרטים כאן באתר הרשמי.

מיגרציה אופיס 365

גיבוי בענן

גיבוי ענן הינו גיבוי נתונים המועברים על ידי ערוץ תקשורת מאובטח אל שרתים מחוץ לארגון. הגיבוי הוא

קרא עוד »
צרו איתנו קשר

חייגו עכשיו

לקביעת פגישת ייעוץ חינם
עבור פתרונות מחשוב איכותיים לעסק שלך !

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Call Now Button