הקמה ותחזוקת רשתות

הקמה ותחזוקת רשתות

מצב שבו יותר משני מחשבים מחוברים ביניהם ומסוגלים להעביר מידע נקרא רשת מחשבים. במצב זה עובדים יכולים להעביר בניהם קבצים, תמונות, הדפסות, מיילים, לוחות זמנים ועוד. הקמת רשת תקשורת שכזאת חשובה לניהול העסק, לעידוד עבודה בצוותים ולחיזוק התקשורת בין רמות הארגון, ומטרתה העיקרית והחשובה של הקמת רשת מחשבים היא לייעל את העבודה ולחסוך במשאבים.

  • ניטור שרתים ואבטחת מידע – רשת מחשבים בדרך כלל מתוחזקת על ידי חברה חיצונית המעניקה גם שירותי ניטור ואבטחת מידע. כל מחשב מקבל את ההרשאות שהוגדרו לו מראש (ביחד עם ראש הארגון) ונמנעת דליפת מסמכים חשובים. בנוסף, הרשת מתוחזקת ומוגנת מפני ספאם ווירוסים העוללים להחריב מחשבים רבים.
  • ארגון וסדר – כדי לא ליצור התנגשויות בלוחות זמנים או כפילויות ברשימות, רשת מחשבים מאפשרת שיתוף יומנים בין המחשבים השונים, שיתוף משימות ואנשי קשר ומונעת מצב של כפילויות ומגבירה את יעילות הארגון.
  • שיתוף מדיות אחרות – בארגון יש מספר רב של עובדים ולכל עובד יש את פינת העבודה שלו. לשם פעילותו השוטפת של העובד הוא זקוק לפקסים מדפסות וסורקים העולים לארגון כסף רב, רשת מחשבים מעניקה חיסכון משמעותי ומאפשרת שיתוף של מדפסות,פקסים וסורקים.
  • בקרה על גלישת העובדים – רשת מחשבים מעניקה גישה מהירה לאינטרנט לכלל העובדים ומאפשרת פעולות הגבלה על אתרים מסוימים ומניעת גישה לאתרים מזיקים.
  • תקשורת בין רמות הארגון – קיימים סוגים שונים של מבנים ארגונים (פונקציונאלי,חטיבתי,מטריציוני ועוד) המחולקים לפי מחלקות שונות (בין אם לפי מוצר, חטיבה או שילוב של שניהם) המשבר העיקרי במבנים ארגונים הוא מעבר התקשורת בין הרמות השונות של הארגון וכמובן מעבר התקשורת הרוחבית. כדי להימנע מתקשורת לקויה רשת המחשבים מביאה איתה את הפתרון האידיאלי לשמירה על תקשורת שוטפת, העברת רעיונות, דוחות, סקרים וכן הלאה בין כלל עובדי הארגון.

הקמת רשת מחשבים צריכה להתבצע במקצועיות, שכן תקלה קטנה בתשתית עלולה לפגוע ברשת כולה. כדי להקים רשת מחשבים המתאימה לארגון יש להיעזר בחברה המציעה שירותי הקמה ותחזוקת רשתות, היא מתכננת, מקימה ומקשרת את המחשבים לפי צורכי הארגון לטווח הארוך, מבצעת הגדרת נהלים של גיבוי הנתונים, מעניקה תמיכה וליווי צמוד, מבצעת שדרוגים ועוד
בחירת חברה להקמה ותחזוקת רשתות צריכה להיות קפדנית אנו בCOMPLIT  מבצעים הקמת רשתות מחשבים ותחזוקה שוטפת, כבילה לארונות תקשורת, טלפוניית VIOP (העברת שיחות טלפון על גבי רשת האינטרנט), תחזוקת מחשבים ושרתים, טיפול מונע במחשבים ושרתים וציוד קצה. לחברה ניסיון רב בתחום, ידע ומקצועיות ומעניקה שירותי IT מתקדמים.
אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו וליהנות מתודעת שירות אחרת ורמת עבודה גבוהה במיוחד

צרו איתנו קשר

חייגו עכשיו

לקביעת פגישת ייעוץ חינם
עבור פתרונות מחשוב איכותיים לעסק שלך !

Call Now Button
×

שיחת ווטסאפ