הגן על המידע בעסק שלך

הגן על המידע בעסק שלך

בעלי עסקים רבים חוששים מאיבוד הנתונים והמידע הרב שיש להם על גבי המחשבים של הארגון. חלק גדול של הפעילות העסקית בכל ארגון, תלוי במנגנון גיבוי על מנת שמקרה הצורך יהיה ניתן לשחזר את כל הנתונים במהירות על מנת לחזר לפעילות שגרתית בעסק.

גיבוי נכון של הנתונים החשובים בחברה מהווה מפתח להתמודדות מול מצבים קריטיים פתאומיים כגון: שריפה, פריצה וגניבה של ציוד, תקיפות של וירוסים, אובדן מידע חשוב עקב תקלות כאלה ואחרות. כל אלה יכולות לפגוע קשות בכל ארגון, עקב השבתת הפעילות השוטפת של הארגון נגרם נזק כלכלי גדול לכל חברה אם היא גדולה ובמיוחד בחברות קטנות נזקים בסדר גודל כזה יכולות להביא למצב של פשיטת רגל.

זו הסיבה שרוב העסקים מחפשים את שיטות הגיבוי הטובות ביותר הקיימות בעלום הטכנולוגי על מנת למנוע ממקרים כאלה לפגוע בפעילות העסקית השוטפת היומיומית, ובמידה של אובדן מידע לשחזר אותו במלואו ובמהירות.

כיום קיימות לא מעט חברות בתחום של שירותי מחשוב לעסקים אותן חברות מתמחות ביצירת והתאמה של פתרונות מחשוב לעסקים בהתאם לגודל הפעילות והמידע שהן אוספות ומכילות לעסק.

אחד מהפתרונות המוצעים בתחום הוא גיבוי ענן, הגיבוי הנ"ל אינו דורש ציוד יקר, וכל המידע נשמר בשרתים חיצוניים המאובטחים בתנאי אבטחה מוקפדים ביותר, הגיבוי של הנתונים נעשה מרחוק, והגישה מתאפשרת מכל מקום ומכל מחשב ברחבי העולם באמצעות סיסמא, כך שרק בעלי התפקידים המורשים לכך יכולים לקבל גישה לכל מאגרי הנתונים של החברה. מעבר לכך שהחברה המעניקה פתרונות מחשוב לעסקים מעניקה גם תמיכה טלפונית סביב השעון לכל בעיה, השירות ניתן תמורת תשלום שנתי, השירות מעוגן בחוזה המפרט את כל מגוון השירותים שהלקוח זכאי לקבל בדיוק.

הצוות מורכב מבעלי מקצוע בתחום המחשוב בעלי ידע נרחב אשר עוברים הכשרות על בסיס קבוע על כל החידושים בתחום הטכנולוגי, כמו כן מדבר בבעלי מקצוע בעלי וותק ומיומנות אשר בעזרת הידע והמיומנות שלהם יכולים לפתור כל תקלה באמצעות שיחת טלפון שבה הם מדריכים את העובדים בארגון איך לפתור את התקלה ואיך למנוע מתקלות דומות להתרחש בעתיד.

צרו איתנו קשר

חייגו עכשיו

לקביעת פגישת ייעוץ חינם
עבור פתרונות מחשוב איכותיים לעסק שלך !

Call Now Button
×

שיחת ווטסאפ