המעבר לענן אופיס 365

המעבר לענן אופיס 365

אחת החברות הגדולות ביותר בעולם היא חברת אופיס. כיום, בעולם בו פריצות למחשבים ובעיות מחשוב בכלל מתרחשות באופן תדיר, מאלצות אותנו לדאוג לגיבוי מסמכים חשובים ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר על חברות גדולות (כמובן שהדבר תקף גם לאנשים פרטיים המעוניינים בדבר). אחד מהפתרונות הטובים ביותר לבעיה זו הוא ענן אופיס 365.

 

פתרונות מחשוב לעסקים – מדוע לבחור בענן אופיס 365?

שירותי מחשוב לעסקים במסגרת ענן אופיס 365 מעניק לעסק את היכולת לשדרג את ביצועי מחשביו על ידי הטמעה פשוטה ומהירה. מעבר לכך, ניתן ליהנות מהאפשרות של זמינות המידע העסקי הן מהטלפון הנייד והן מהבית (דבר חיוני מאוד).
מעבר לכך, ענן אופיס 365 מאפשר לשתף קבצים מכל מקום כך שעבודת הצוות אינה נפגעת אלא משתפרת, עדכונים אוטומטיים לצד אחסון המידע העסקי והחשוב במסגרת שירותי מחשוב ענן.
שירותי מחשוב מרחוק

אז מהי למעשה הכוונה של שירות שהינו "גיבוי מרחוק"? ובכן, משמעות הדבר הוא שהחברה מספקת גיבוי טוטאלי, כלומר, עבור כל קובץ מכל סוג הנמצא על מחשב הלקוח. למרות שהיתרונות הינם ברורים, בוא נדגיש אותם ונהפוך את השירות הנ"ל לחשוב אפילו יותר ממה שחשבתם.
ראשית כל, מדובר על יכולות בסיסיות חשובות לכל עסק באשר (קטן וגדול כאחד), כמו לדוגמא: גיבוי של מחשבים נייחים, ניידים וכמובן שגם שרתים. שחזור קבצים על ידי תוכנות גיבוי וכן לא פחות חשוב מכך גם הגדרות תזמון לביצוע גיבוי אוטומטי למחשבים. מעבר לכך, שירותי מחשוב ענן של אופיס 365 מאפשרים לקהל הלקוחות ליהנות גם מיכולות מתקדמות.

היכולות המתקדמות של שירותי זה הם: גיבוי של מסדי נתונים (למשל MYSQL), גיבוי של שרתי sharepoint, גיבוי מכונות וירטואליות ושרתים (למשל: VMW), גיבוי של מערכות הפעלה, גיבוי של שרתי windows השונים ועוד. מדובר על שירותי ענן יוצאים מן הכלל אשר מאפשרים שקט נפשי ופעילות עסקית שוטפת ללא בעיות.

צרו איתנו קשר

חייגו עכשיו

לקביעת פגישת ייעוץ חינם
עבור פתרונות מחשוב איכותיים לעסק שלך !

Call Now Button
×

שיחת ווטסאפ