תיבות דואר בענן

תיבות דואר בענן

הטכנולוגיה מתפתחת לא בצעדי ענק אלא יותר בכיוון של ריצה למרחקים ארוכים,  ומכיוון שכל המידע שלנו, הן הפרטי והן העסקי יושב על גבי המחשב, אנו רוצים לוודא שלא יעלם או ימחק – לכן יש צורך בגיבוי שלו!  גם ברמת המיילים, ישנם לא מעט מיקרים בעבודה של "מייל מלא" ואנו צריכים למחוק מיילים על מנת לפנות מקום למיילים חדשים' אך ישנם תכתובות חשובות שברצוננו לשמור ולכן אנו מגבים אותם.
מייל הוא משהו שקיים בכל עסק מקטן וכמובן גם בעסקים גדולים המונים אלפי עובדים. המייל הוא צורת ההתקשרות השכיחה ביותר, גם המסר עובר במהירות וגם נשמר במידת הצורך בתיבת המייל שלנו לצורך מעקב.

לאחרונה פותח שרת exchange כחלק ממגוון פתרונות מחשוב לעסקים מדובר בשרת הנבנה במיוחד לעסקים ומעניק שירות של דואר ענן מתקדם.
מה היתרונות של שרת exchange?

מדובר במערכת מתקדמת שנועדה להוריד מבעלי העסקים התעסקות מיותרת בשרתי דואר שעלויות ההתקנה וכן התחזוקה שלהן הן גבוהות ומשמעותיות במיוחד כשמדובר בעסק קטן או בינוני שאין לו את המשאבים הכלכליים.

  • נגישות– מעבר ליתרון הכלכלי ישנו את יתרון הנגישות, גישה מוחלטת למייל שלך מכול מקום ומכול מחשב, אייפון, או כול טלפון חכם אחר, דרך ממשק ידידותי למשתמש.
  • גיבוי והגנה– exchange server מעניק לכם גיבוי אמין ובטוח בעל מדיניות מוקפדת של פרטיות, הגנה מוחלטת מפני דואר זבל, מסננים נגד וירוסים וסריקות אחר וירוסים עתידיים.
  • יד על הדופק– שירות זה משאיר אתכם תמיד עם היד על הדופק דרך עדכונים באופן שוטף לתיבת הדואר של כל המשתמשים במערכת זו וכך ניתן לנהל יומנים מול כל המשתמשים באופן הכי אפקטיבי.
  • שיתופיות – אחד היתרונות החשובים של שימוש בתוכנה זו זה האפשרות לשתף את מי שאתה רוצה, ורק מי שאתה בוחר יכול לקבל גישה לכל הקבצים.
    קיימת יכולת שיתוף תיבות, אנשי קשר, שיתוף ויומנים ועוד המקל על תקשורת העובדים בארגון ועבודה רציפה.

שירות דואר ענן הינו אחד מהשירותים הכי מבוקשים כיום בתחום פתרונות מחשוב מהסיבה שתיבת דואר רגילה כבר אינה מניבה את אותן התוצאות כשאר מספר העובדים הולך וגדל והיה צורך בפתרון יעיל ואיכותי, חברות שירותי מחשוב מעניקות לכם את הפתרון המקצועי ביותר שקיים בשוק המחשוב בנוגע לתיבות דואר אלקטרוניות, שירות דואר ענן כחלק מערך שירותי ענן.

 

חברתנו מתמקצעת בהעברת תיבות דואר קיימות בארגון אל שרתי דואר בענן, שרתי דואר של מיקרוסופט, גוגל, או לשרתי הדואר של חברתנו, לפי בחירת הלקוח.
השירות הינו כדאי לכל עסק שכן הוא מעניק שיתוף פעולה בין עובדים, תקשורת אישית וארגונית, ניהול משרד וכדומה. 

צרו איתנו קשר

חייגו עכשיו

לקביעת פגישת ייעוץ חינם
עבור פתרונות מחשוב איכותיים לעסק שלך !

Call Now Button
×

שיחת ווטסאפ