גיבוי בענן

גיבוי בענן

גיבוי ענן הינו גיבוי נתונים המועברים על ידי ערוץ תקשורת מאובטח אל שרתים מחוץ לארגון. הגיבוי הוא לכלל השרתים בחברה או למחשבים ספציפיים, חברתנו מעניקה שירותי גיבוי למאות עסקים ברחבי הארץ, מחברות קטנות עד חברות גדולות בעלי מידע סופר רגיש.

בעקבות התפתחות הטכנולוגיה והמידע הרב הנשמר ברשת כמו מיילים, תמונות, הודעות, מידע על לקוחות ועוד. צץ הצורך ההכרחי לגיבוי נתונים. חלק מהעסקים הקטנים והאנשים הפרטיים מגבים את הנתונים שלהם על ידי DISKONKEY  או כוננים ניידים אחרים, שמירת הנתונים באמצעות הפריטים הללו הינה עונה על צורכיהם אך מה עושים וזה הולך לאיבוד? לכן יותר ויותר עסקים קטנים, וגדולים בפרט (בעלי מאגרי נתונים ענקיים ורשתות מחשבים) מבצעים גיבוי נתונים בענן.

מה זה בעצם גיבוי בענן?

כחלק ממגוון פתרונות מחשוב לעסקים , COMPLIT  מעניקה שירותי גיבוי בענן.
בגיבוי ענן הנתונים נשמרים על שרתים חיצונים כאשר במידה וחלה תקלה במחשב ותוכנו נמחק קיים עותק של אותו מידע שאבד. הגיבוי מתבצע אוטומטי ללא מגע יד אדם וללא צורך בהחלפת קלטות, דיסקים וכו'. בכל יום עבודה המידע ששונה או נשמר, מועבר אוטומטית לשתי חוות שרתים, מוגנות ומוצפנות, במקביל (דבר המעניק גיבוי כפול).  הגיבוי הינו מוצפן ואת הסיסמא קובע איש מטעם הארגון עצמו  – לארגון יש שליטה מלאה בכל הנוגע לקבצים הנשמרים יחד עם התמיכה השוטפת של COMPLIT.

יתרונות בולטים:

  • שחזור נתונים מלא לכלל רשת המחשבים.
  • שחזור נתונים עד כ 60 יום אחורה או יותר.
  • חסכון בכסף –  אין צורך בקניית שרתים יקרים, שטחי אחסון וכוננים חיצוניים.
  • מלוא האחריות והדאגה לאיבוד נתונים מוסרת מהארגון.
  • הצפנה מלאה של כל הנתונים (הסיסמא נקבעת ע"י הלקוח עצמו).
  • אפשרות בדיקה שוטפת מצד הארגון לגבי גיבוי השרת והנתונים וקבלת דוחות יומיומיים.

הגיבוי נבדק ע"י צוות טכני ומנוטר 24 שעות ביממה. פתרון זה הינו אופטימלי למקרים של מחיקת נתונים ווירוסים הרסניים, באמצעותו הארגון יכול להמשיך ולעבוד ביעילות ושומר על מערך תקין ויציב בכל אורך הדרך וכמובן, איננו נתקל בבעיות אישיות מול לקוחות, ספקים או אנשי מקצוע אחרים.

השאר פרטים ותן לנו לחזור אלייך עם הצעה משתלמת ביותר

 

גיבוי בענן לעסקים

 

פתרונות גיבוי בענן לעסקים שמוצעים על ידי Complit יכולים להסב לך כבעל עסק שקט נפשי ואת הידיעה כי כל המידע החשוב של העסק יהיה נגיש בכל זמן ומכל מקום ומוגן לחלוטין. כך לא תצטרך לחשוש ממצב בו המידע הזה ילך לאיבוד ולא יהיה לך מה לעשות בנידון. לאור זאת יהיה חיוני מצדך לקחת את העניין הזה בחשבון ולשים לב כי אינך מתעכב עם הנושא וזאת כאשר אתה מודע לתועלת הגדולה שחברת קומפליט תוכל לתת לעסק שלך.

גיבוי בענן לעסקים – רמת אבטחה גבוהה של פתרון הגיבוי

כאשר ניגשים לבחור פתרון גיבוי בענן לעסקים יהיה חיוני לשים לב כי בוחרים בחברה אשר יודעת להציע שירות שמאופיין ברמת אבטחה גבוהה במיוחד. בדרך הזו תוכל להיות רגוע ובטוח כי אתה משיג את המיטב עבור העסק שלך ולא תצטרך לתהות בנוגע למצב בו לאנשים לא רצויים תהיה גישה למידע והקבצים של העסק בבעלותך. לפיכך יהיה מומלץ לברר מראש מהי רמת האבטחה של פתרון העסק שאתם חושבים לבחור בו.

מענה מותאם אישית לכל לקוח – בכל היקף

נקודה נוספת שיהיה חשוב להבין כל עוד מדובר על גיבוי בענן לעסקים זה שתרצו לשים לב כי אתם ניגשים אל חברה אשר תהיה מסוגלת להיות קשובה אליכם ולהעניק מענה מקצועי בסטנדרט הגבוה ביותר ובהתאמה אישית.

בין אם תצטרכו שטח אחסון רב ובין אם יש לכם בבעלותכם עסק קטן עם צרכים מינימליים, יהיה חיוני לבחור בחברה כמו קומפליט אשר להציע לכם מענה מותאם אישית ומאוד מדויק.

זמינות גבוהה של השרת – חשוב מאוד

סוגיה אחרונה שתרצו להביא בחשבון בכל הנוגע אל גיבוי בענן לעסקים זה רמת הזמינות של השרת. כדי שתוכלו להיות בטוחים שיש לכם גישה בכל זמן שרק תצטרכו לקבצים החשובים של העסק, יהיה חשוב לבחון את רמת הזמינות של השרת. ישנן חברות רבות שמפרסמות את הנתונים הללו כך שתהיה לכם אפשרות לקבל החלטה מושכלת ולדעת בדיוק מה אתם מקבלים עבור הכסף שלכם.

כמו כן, תוכלו ליצור קשר עם קומפליט דרך האתר וכך להשיג מענה הולם בכל הנוגע לכל סוגי שירותי הענן שקיימים היום.

 

גיבוי ענן לעסקים

 

דעו לכם כי גיבוי ענן לעסקים יוכל להיות שירות בעל ערך רב עבור כל עסק כמעט. כך תוכלו לשמור על המידע החשוב של העסק ולאפשר גישה ועבודה על פרויקטים מכל מקום ובכל זמן, דבר שיוסיף גמישות רבה לעסק ויאפשר לכם לתת משימות לעובדים להמשיך לעבוד על פרויקטים שונים גם מהבית שלהם. לצד זאת, חיוני לבחור בשירותי איכותי כמו זה של קומפליט, אשר מאופיין בשרתים עם רמת זמינות מאוד גבוהה לצד כך שתקבלו מענה מותאם אישית אשר יהיו בדיוק לצורכי העסק שלכם.

גיבוי ענן לעסקים – רמת זמינות גבוהה של השרתים

יתרון גדול של גיבוי ענן לעסקים שמוצע על ידי קומפליט זה עצם כך שתוכלו להיות בטוחים כי רמת הזמינות של השרתים גבוהה במיוחד, מה שיאפשר לעסק שלכם לתפקד בצורה מעולה ולא תצטרכו לחשוש ממצב בו לא תהיה לעובדים גישה לפרויקט כזה או אחר. אז קחו זאת בחשבון ושימו לב כי אתם פועלים בהתאם וזאת כאשר מדובר על העניין הזה.

אמינות גבוהה של הצוות הטכני

סוגיה נוספת לקחת בחשבון בכל הקשור אל גיבוי ענן לעסקים זה רמת האמינות של השירות הטכני שמוצע על ידי חברת הגיבוי בענן. כלומר תרצו לבחור בחברה כמו קומפליט אשר תוכל להיות זמינה לכם מסביב לשעון לכל בעיה או תהייה שרק תהיה. כך תוכלו להיות רגועים ולהמשיך לנהל את העסק שלכם בדיוק כפי שהייתם מצפים ורוצים. אז זכרו זאת היטב.

בחרו בחברה אמינה ומוכרת בתחום הגיבוי בענן

לבסוף נרצה לומר לכם כי כל עוד מדובר על פתרונות גיבוי ענן לעסקים יהיה כדאי לכם ללכת על בטוח. פשוט בחרו במענה של קומפליט אשר תוכל לספק לכם שירותי גיבוי ענן אשר מאופיינים בסטנדרט המקצועי הגבוה ביותר שקיים היום.

תוכלו ליצור קשר עם החברה דרך האתר וכך לשמוע על כל פתרונות הגיבוי שמוצעים על ידה. כך יתאפשר לכם להשיג את המענה האיכותי ביותר עבור העסק שלכם ולא פחות מכך. אז שימו לב כי אתם פועלים בהקדם וזאת כדי להשיג בדיוק את מה שאתם מחפשים בכל הקשור לגיבוי הענן.

google apps

חברת גוגל הבינה שעסקים (וכמובן שגם אנשים פרטיים) מחפשים אפליקציות אשר יאפשרו להם לעבוד באופן

קרא עוד »

צרו איתנו קשר

חייגו עכשיו

לקביעת פגישת ייעוץ חינם
עבור פתרונות מחשוב איכותיים לעסק שלך !

Call Now Button
×

שיחת ווטסאפ