שירותי אבטחת מידע – מיועץ מומחה

שירותי אבטחת מידע – מיועץ מומחה

עולם האינטרנט ניפץ המון מגבלות אך הביא אתו גם נזק רב. ארגונים גדולים כמו משרד הפנים, בנקים, רשות האוכלוסין ועוד, ( וגם קטנים ) בעלי מסמכים סודיים, מידע חסוי או סתם פרטים אישיים חסומים לעשרות אלפי פריצות ביום! גניבת מידע מארגונים כאלה ואחרים יגרום לנזק רב לארגון (ובמקרים לאומיים – גם למדינה כולה). שמירה על מאגרי מידע בכל ארגון הינה אחד התהליכים שהרבה משאבים מושקעים בו.  חשיפה למידע זה יכולה להביא לפגיעה בפרטיות של לקוחות החברה ובמקרים מסוימים לפגיעה בביטחון המדינה.

פריצות במערכת המחשוב – פגיעה גדולה במוניטין

חברה שנפגעה מפריצות כאלה ואחרות למאגרי המידע הפנימית של החברות הללו מאבדות קהל לקוחות יקר וכמובן חוות פגיעה גדולה במוניטין החברה, מה שיכול להוביל למשבר כלכלי ובמקרים קיצוניים לקריסת החברה. אבטחת מידע זהו המרכיב העיקרי לשמירה על מערכות המחשוב של הארגון. אבטחת מידע מונעת גניבות או דליפות של מסמכים חסויים, בעיות הרשאות בשרתים, ניטור התקפת וניסיונות פריצה לאזורים רגישים ברשת המחשוב של הארגון וכן הלאה. האבטחה נעשית על החומרה (המרכיבים הפיזיים בהם נשמר המידע ) של המחשב ועל תוכנות בהם נשמר המידע.

ממערך של פתרונות מחשוב לעסקים

כחלק ממערך של פתרונות מחשוב לעסקים בחברתנו, אנו מעבירים ללקוחותינו סקרים תקופתיים של סיכונים בתחום אבטחת מידע, תוך כדי איתור של פרצות של המערכת הקיימת בארגון הן של בסיס הנתונים והן של הרשת  כל אלה נעשים בצמוד לדרג הבכיר ואנשי המקצוע בתחומים הרלוונטיים. כמו כן הדרכות לכל עובדי החברה בנושאים אבטחת מידע בכול הקשור להורדת קבצים, תוכנות או אי-מיילים שיכולים להוות סכנה, איך להבדיל בין מה שעתיד להיות מסוכן ומה לא.

פתרונות אבטחת מידע – מתקדמים בעולם הטכנולוגיה

ככל שעוברות השנים אנחנו רואים שעוד ועוד עסקים עושים שימוש במחשבים. למעשה, היום כל עסק נשען על פעולת המחשבים וחלק מהעסקים של כולנו לא יוכלו להתקיים ללא המחשב. הבעיה היא שכאשר לא יודעים לתפעל נכון את הדברים, המידע שיש לנו בעסק עלול לזלוג החוצה. אנשי מחשבים עם ניסיון ורצון עלולים לגנוב מאתנו מידע רב אודות הלקוחות שלנו ללא ידיעתנו באמצעות פריצת על מערכת המחשוב של העסק, העובדים וכל מי שלמעשה נמצא בקשר עם העסק שלנו. זה נשמע לכם מפחיד ואתם חוששים שזה יקרה גם לעסק שלכם? אל תוותרו על פתרונות אבטחת מידע

יש היום פתרונות מאוד משוכללים בתחום אבטחת המידע, כך שאם פתרון כזה יוכל לסייע גם לכם לשמור על העסק שלכם, למה שתוותרו עליו? כדי לבחור את הפתרון הנכון לכם ביותר בתחום פנו אל חברת ComplIT  – פתרונות מחשוב, כי חברה זו מקצועית בפתרונות שונים של אבטחת מידע.

אבטחת מידע לעסקים

פתרון אבטחת מידע לעסקים 

העסק שלכם הולך וגדל בזמן האחרון? אתם רוצים להבטיח שכל המידע שיש לכם על לקוחות לא יזלוג לשום מקום אחר? אתם לגמרי צודקים. לא תמיד בעלי עסקים מבינים את חשיבות העניין, אך הגיע הזמן להפנים: מידע שווה כוח וכסף. אם, למשל, יש לכם בעסק מידע אודות הלקוחות שלכם, שכולל גם כרטיסי אשראי, זה יהיה אסון אם מישהו יגנוב את המידע הזה מקם. זה עלול לפגוע בעסק שלכם בצורה בלתי רגילה שלא תהיה אפשרות להשתקם ממנה. לכן ברור מדוע על שירותי אבטחת מידע לעסקים אתם לא באמת רוצים לוותר. אם תשקיעו באבטחת המידע שלכם ואם תעשו זאת בצורה מקצועית בעזרת המומחים, תוכלו לישון בשקט לדעת שהמידע, הלקוחות והעסק – מוגנים. מחפשים חברה העוסקת בתחום הזה ונותנת שירות ברמה גבוהה? פנו אל ComplIT  – פתרונות מחשוב.

למה על אבטחת מידע לעסקים לא מומלץ לוותר?

זה נכון שאתם יכולים לנהל את העסק שלכם כפי שהוא ולקוות שאף אחד לא יגנוב לכם מידע. עם זאת, האם זו התנהלות רצינית, בטוחה ומקצועית? התשובה היא כמובן לא. בהחלט יכול להיות שאף אחד לא ינסה לגנוב מכם מידע, אך גם עלול להיות שכן. לכן, אם יש לכם אפשרות להשקיע וכן לקבל שירותי אבטחת מידע לעסקים, לא כדאי לוותר על כך. ראשית, שירות כזה לא יעלה הרבה כמו שאתם חושבים, כי גם באבטחת מידע יש היום תחרות. שנית, שירות כזה יכול להגן על העסק שלכם ולכן זה עניין מהותי.

תנו למומחים לעזור לכם לבחור פתרונות אבטחת מידע שיתאימו לכם

מטבע הדברים, כאשר עסק רוצה להגן על מה שיש לו, ניתן לראות שיש היום לא מעט סוגים של פתרונות אבטחת מידע. לכן ברור שלא תוכלו לקבל החלטה כזאת לבד, כי מה אתם יודעים על הפתרונות השונים שיוכלו להתאים לעסק שלכם? והאם אתם בעצמכם צריכים לבחור את הפתרונות הכי טובים שיש להגנת המידע בעסק שלכם? התשובה היא כמובן לא. למעשה, חלק מהעניין הוא לבחור חברה שתוכל לתת לכם שירות מוביל בתחום הזה. אם תפנו אל המומחים, תוכלו לסמוך עליהם שהם יבחרו עבורכם את הפתרונות הכי טובים שיש לאבטחת המידע בעסק שלכם.

הדרכה לכל בעלי התפקידים הניהוליים בחברה אודות ריגול פנימי וכמובן שיתוף פעולה במודע או לא במודע  של העובדים מול גורמים חיצוניים המנצלים את חוסר הידע שלהם על מנת להשתלט על מאגרי המידע או לחילופין לגרום לנזק בלתי הפיך.

 האם השירות הזה עולה הרבה? – בחירת החברה שתיתן לכם שירותי אבטחת מידע

 לבחור אבטחת מידע לעסקים זו משימה שצריך להשקיע בה. יש כמה דברים שכדאי לשים לב אליהם כדי להבטיח שאתם פונים אל מי שבאמת אפשר לסמוך עליו. יש לברר, למשל, עד כמה צוות טכנאי המחשבים שייתן לכם שירות באמת מקצועי בתחום הזה. בנוסף, האם זו חברת אבטחת מידע עם מוניטין? אם תפנו אל חברת ComplIT – פתרונות מחשוב תוכלו ליהנות משירות ברמה גבוהה ביותר בכל מה שקשור לאבטחת המידע בעסק שלכם. 

אתם רוצים שירותי פתרונות אבטחת מידע ותוהים אל מי לפנות? אומנם ברור לכם שחשוב להגן על המידע בעסק, אך אתם חוששים שזה יעלה לכם יותר מידי? זו עוד סיבה מצוינת לדבר כבר עכשיו עם המומחים של חברת ComplIT  – פתרונות מחשוב. עם כל כך הרבה שנים של ניסיון וידע בתחום אבטחת המידע, ברור שכאן תקבלו מענה שיהיה מושלם לצרכים שלכם. בנוסף, אם תחייגו למספר: 072-2222070 תוכלו ליהנות גם משירות במחירים נוחים, אז למה לחשוב פעמיים? – ComplIT מונה יועצים מומחים באבטחת מידע ומספקת את הפתרון הטוב ביותר בתחום, הן מבחינת הידע והן מבחינת המוצרים המתקדמים ביותר בתחום.

צרו איתנו קשר

חייגו עכשיו

לקביעת פגישת ייעוץ חינם
עבור פתרונות מחשוב איכותיים לעסק שלך !

Call Now Button
×

שיחת ווטסאפ