שירותי אבטחת מידע – מיועץ מומחה

שירותי אבטחת מידע – מיועץ מומחה

עולם האינטרנט ניפץ המון מגבלות אך הביא איתו גם נזק רב. ארגונים גדולים כמו משרד הפנים, בנקים, רשות האוכלוסין ועוד, ( וגם קטנים ) בעלי מסמכים סודיים, מידע חסוי או סתם פרטים אישיים חסומים לעשרות אלפי פריצות ביום! גניבת המידע מארגונים כאלה ואחרים יגרום לזק רב לארגון (ובמקרים לאומיים – גם למדינה כולה).
שמירה על מאגרי מידע בכל אירגון הינה אחד התהליכים שהרבה משאבים מושקעים בו.  חשיפה למידע זה יכולה להביא לפגיעה בפרטיות של לקוחות החברה ובמקרים מסוימים לפגיעה בביטחון המדינה.

חברה שנפגעה מפריצות כאלה ואחרות למאגרי המידע שלהן מאבדות קהל לקוחות יקר וכמובן חוות פגיעה גדולה במוניטין החברה, מה שיכול להוביל למשבר כלכלי ובמקרים קיצוניים לקריסת החברה.

אבטחת מידע זהו המרכיב העיקרי לשמירה על מערכות המחשוב של הארגון. אבטחת מידע מונעת גניבות או דליפות של מסמכים חסויים, בעיות הרשאות בשרתים, ניטור התקפת וניסיונות פריצה לאזורים רגישים ברשת המחשוב של הארגון וכן הלאה. האבטחה נעשית על החומרה (המרכיבים הפיזיים בהם נשמר המידע ) של המחשב ועל תוכנות בהם נשמר המידע.
כחלק ממערך של פתרונות מחשוב לעסקים בחברתנו, אנו מעבירים ללקוחותינו סקרים תקופתיים של סיכונים בתחום אבטחת מידע, תוך כדי איתור של פרצות של המערכת הקיימת בארגון הן של בסיס הנתונים והן של הרשת  כל אלה נעשים בצמוד לדרג הבכיר ואנשי המקצוע בתחומים הרלוונטיים. כמו כן הדרכות לכל עובדי החברה בנושאים אבטחת מידע בכול הקשור להורדת קבצים, תוכנות או אי-מיילים שיכולים להוות סכנה, איך להבדיל בין מה שעתיד להיות מסוכן ומה לא.

הדרכה לכל בעלי התפקידים הניהוליים בחברה אודות ריגול פנימי וכמובן שיתוף פעולה במודע או לא במודע  של העובדים מול גורמים חיצוניים המנצלים את חוסר הידע שלהם על מנת להשתלט על מאגרי המידע או לחילופין לגרום לנזק בלתי הפיך.
ComplIT מונה יועצים מומחים באבטחת מידע ומספקת את הפתרון הטוב ביותר בתחום, הן מבחינת הידע והן מבחינת המוצרים המתקדמים ביותר בתחום.

צרו איתנו קשר

חייגו עכשיו

לקביעת פגישת ייעוץ חינם
עבור פתרונות מחשוב איכותיים לעסק שלך !

Call Now Button
×

שיחת ווטסאפ