אבטחת מידע לעסקים – הפתרון שלך כבר כאן

קומפליט מחשבים יכולה לקחת על עצמה אחריות מלאה בכל מה שנוגע לאבטחת המידע שחשוב לך. הניסיון שלנו מאפשר להציע לך מגוון רחב של פתרונות מחשוב תחת קורת גג אחת, כך שלך רק יישאר ליהנות מהתוצאה. אם ברצונך לקבל שירותי אבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר – נשמח להיות אלו שמספקים לך אותם.

אבטחת מידע לעסקים – גורמי סיכון בולטים

שלושה מרכיבים עיקריים גורמים לסיכון בעסק: טכנולוגיה, אנשים ותהליכים. כאשר העסק משתמש בשירותי אבטחת מידע, הוא למעשה מרוויח הגנה מבין 3 המרכיבים בעת ובעונה אחת.

חומרה ותוכנה כסכנה לעסק

הטכנולוגיות הכי מסוכנות עבור העסק הן אלו שמאפשרות חיבור בין החומרה והתוכנה. כאשר התקשורת בין החומרה והתוכנה חשופה, המשמעות היא שגם העסק חשוף. כמו כן, הסכנה משותפת לכל מערכות התקשורת ולעסקים קטנים וגדולים כאחד.

אבטחת מידע לעסקים

כיצד עובדים מסכנים את העסק?

האנשים מהווים סכנה עבור העסק כאשר הם משתמשים בצורה לא מאובטחת בפתרונות מחשוב. אם למשל העובדים שמשתמשים בטכנולוגיה לא מודעים לסכנות, הם חושפים את העסק לפריצה ואת המידע שלו לזליגה.

חוץ מזה, שימוש לא נכון מצד העובדים מסכן את העסק כי הוא מייצר פרצות במערך ההגנה הקיים.

תהליכים שמזיקים לעסק בטווח הקצר והארוך

המרכיב של תהליכים הוא המטעה ביותר.

הסיבה לכך היא שמדובר בנזקים מצטברים אך גם בסכנות לטווח הקצר. מנגד, הגדרת תהליכים בהחלט יכולה לאפשר הגדרת סדר תהליכים לזיהוי מוקדם של פגיעה או ניסיון להזיק למערכות של העסק.

אבטחת מידע לעסקים פותרת את הבעיה

החדשות הטובות מבחינת בעלי עסקים הן שניתן למנוע את גורמי הסיכון.

בעזרת אבטחת מידע אפשר למשל לחזק את מערך ההגנה סביב החומרה והתוכנה, כמו גם לרענן נהלים עבור העובדים. במקביל, שירותי אבטחת מידע כוללים הגדרת תהליכים להתמודדות עם פרצות אבטחה או ניסיונות פגיעה חמורים.

יישום אבטחת מידע

ברמה הפרקטית, הגנה מפני הסיכונים למחשבים ולעסק מבוססת על יישום של מערכי אבטחת מידע. את המודלים של אבטחת המידע מיישמים במודלים שונים לרבות ביחס לתשתיות מחשוב, רכיבי התקשורת וכן הלאה.

יש לך מחשבים? אין לך מה לדאוג!

קומפליט מחשבים גאה ללוות המון לקוחות עם פתרונות מחשוב מתקדמים. לאורך השנים הוכחנו את היכולות שלנו גם בתחום של אבטחת מידע לעסקים ולך אנו מציעים מחיר נוח ויחס אישי

מיד לאחר השארת פרטים באתר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Call Now Button