שימושים שונים בענן

שימושים שונים בענן

על מנת לאחסן ולגבות נתונים ניתן לשכור שירות ענן לפי זמן על פי צרכי העסק או הארגון ומטרותיהם. לא קיימת מגבלת מקום ואין גם מקום לדאגה כמה מקום פנוי נותר מאחר שמי שמספק את השירות זו חברה המנהלת את האחסון  ומעניקה תמיכה שוטפת על פי צורך.

הענן מאפשר גישה חופשית לאפליקציות של העובדים בארגון, לשתף קבצים, לתפעל את ממשקי הניהול על פי צרכים ודרישה ועוד.

השימוש בענן מתבצע על ידי כך שהעבודה על חומרת המחשב השמורה בדיסק הקשיח שלו, במעבד ובזיכרונות עוברת לשרים הווירטואליים ובכך מקלה על העבודה במחשב ומייעלת אותו ללא כל צורך להוסיף חלקים פיזיים, להחליפם או לשדרגם. המערכת המשוכללת מפרידה בין החלקים ובכך מאפשרת מקסום  הפעילות של כל אחד מחלקיה.

בנוסף, פלטפורמת ענן משמשת תשתית מצוינת לבניית אתרים, לרבות אתרים רספונסיביים. היא תומכת בכל הדפדפנים ומכשירים כגון מחשבים ניידים, טלפונים סלולאריים, טאבלטים ועוד. האתרים שנבנים מאוחסנים ומגובים בתוך שרתים וירטואליים גדולים חזקים.

שרת וירטואלי הוא מועיל וחסכוני. שמירת כל הנתונים בשרת ענן  מאפשרת גיבוי שוטף על ידי צוות אנשי מקצוע. העסק או הארגון יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי כל הנתונים החיוניים שלהם יישמרו במלואם, בטוחים ומאובטחים, מוגנים מפני פריצה, שמורים לבטח.

השימוש במחשוב ענן חוסך כסף בכך מעצם החיסכון בחלקי מחשוב, צריכת חשמל והוצאות על שרתים שונים בתוך הארגון. ניתן לגשת על מאגר הנתונים השמור 24/7 לכל צורך שהוא- בקרה, פיקוח ועוד.

מי שמופקדים על תחזוקת החומר עושים זאת באופן שוטף ומייתרים את הצורך של  בעלי העסק או הארגון לעשות זאת, ובכך מפנים להם זמן יקר לעיסוקיהם החשובים ומסירים דאגה מלבם. כמו כן מתייתר הצורך לרכוש רשיון חוקי למערכת ההפעלה.

כאשר מידע חיוני, אשר בעסקים ובארגונים רבים הוא- הוא הליבה שלו, מגובה באופן שוטף ומקצועי,  אל ידי העברת כל הנתונים – בערוץ תקשורת מאובטח- אל שרתים חיצוניים לארגון, ניתן להתנהל בשקט ובביטחון כי החומר החשוב ביותר נשמר במקום בטוח.

הגיבוי מתבצע ללא צורך בשימוש באמצעים חיצוניים כגון כוננים ניידים. הגיבוי נעשה באופן אוטומטי.הגיבוי מתבצע באופן שוטף, כך שכל המידע בעסק או בארגון מועבר מדי יום לחוות שרתים מוצפנת ומוגנת.בכל עת ניתן לשחזר את הנתונים של כל המחשבים ברשת. אין צורך להשתמש בכוננים חיצוניים.

כאשר אתר בנוי על בסיס רשת אינטרנט ולא (רק) על תשתית פיזית העסק או הארגון חוסכים משאבים יקרים, היות שהם לא צריכים להשקיע בתשתית פיזית יקרה, לא צריכים לדאוג לתחזוקה, לא נדרשים להקצות אדם מיוחד לטיפול בשרתים הפיזיים, לא צריכים לרכוש תוכנות יקרות ופטורים מהצורך לשדרג תוכנה בכל פעם שבה יוצאת גרסה חדשה ומתקדמת שלה.

כיום הרבה עסקים וגם אתרי אינטרנט נמצאים על ענן לדוגמא מגיק קריקטורות ועוד הרבה.

צרו איתנו קשר

חייגו עכשיו

לקביעת פגישת ייעוץ חינם
עבור פתרונות מחשוב איכותיים לעסק שלך !

Call Now Button
×

שיחת ווטסאפ