משמעות רוחב הפס לעסקים

משמעות רוחב הפס לעסקים

רוחב פס הוא מושג מעולם האינטרנט ההגדרה של רוחב פס היא: מה כמות הנתונים שאפשר להעביר באמצעות קו התקשרות בזמן נתון.

בעבר רוחב הפס המקובל בעסקים וגם בבית, היה יחסית קטן, אולם עם השנים התחילו להעביר קבצים בעלי משקל גדול יותר, הייתה בעיה בעברת הנתונים והקבצים ממקום למקום. בין השינויים שעברנו בנושא רוחב הפס היה הכניסה של טכנולוגיתADSL, שביאה לפריצת דרך משמעותית בנושא רוחב פס, הן בבית והן בעבודה.

היום האינטרנט הכי מהיר הוא 100 מגה, כבר בימים אלו מדברים על כניסת חברת החשמל לתחום האינטרנט מה שיביא עוד פריצת דרך ענקית בתחום רוחב הפס.

היום חברות פתרונות מחשוב וגם חברות בדיקות תוכנה מנסות למצוא מגוון פתרונות בתחום רוחב הפס, שקיים היום בארגונים, במיוחד באירגוניים שרוב העבודה נעשית מול האינטרנט והעברה של קבצים גדולים דרכו.

 

מה ההבדל בין תעבורת נתונים לבין רוחב פס?

תעבורת נתונים- היא כל המידע שמועבר משני הכיוונים: העלאה והורדה. לדוגמא: מי שמעביר קבצים של סרטים קצרים או קליפים (עורך וידאו) שמעביר ללקוחותיו קליפים לדוגמא: הוא צריך שקצב העלאה יהיה מהיר בכדי לא לעקב את השליחה בשעות ארוכות.

רוחב פס- אפשר לדמות זאת לצינור שמעביר נתונים בדרך כלל רוחב הפס הוא חלק מחבילת האינטרנט שאנו רוכשים כשירות מחברות תקשורת.

אז למה צריך חברת שירותי מחשוב לתחום של רוחב פס?

חברת שירותי מחשוב לעסקים יודעת בדיוק את המונחים המקצועיים, ואיך התהליך עובד. איפה ניתן לשפר, ומה מוגדר כמצב נתון, בעוד שרוב האוכלוסייה שאין לה ידע בתחום יכולה ליפול לכל מיני סיסמאות של נותני השירות מבלי להבין מה עומד מאחוריהם, הרי שנציג מחברת שירותי מחשוב עם ידע מקצועי בתחום, יכול לחקור לעומק מה הבעיה, ולמצוא פתרונות לכל בעיה בתחום האינטרנט.

עוד דוגמא קלאסית לטרטור לקוח של חברות התקשורת היא הפניית הלקוח בין חברת התקשורת לספקית האינטרנט. חברת שירותי מחשוב, כחלק ממתן השירות חוסכת לכם זמן טלפונים יקר בין הגורמים שונים לטיפול הבעיה.

חברת פתרונות מחשוב, תבדוק מה הצורך שלכם כעסק מבחינת  תעבורת נתונים ותתאים עבורכם הן את רוחב הפס הכי מתאים, והם תנהל את משא ומתן מול חברות התקשורת השונות, מה שחוסך לכם בעלי העסקים זמן יקר, ובעיות עתידיות שיכולות להיגרם עקב בחירת רוחב פס לא מתאימה לצורכי העסק.

צרו איתנו קשר

חייגו עכשיו

לקביעת פגישת ייעוץ חינם
עבור פתרונות מחשוב איכותיים לעסק שלך !

Call Now Button
×

שיחת ווטסאפ