מחשוב ענן או אירוח שרתים בחוות שרתים

מחשוב ענן או אירוח שרתים בחוות שרתים

התפתחות הטכנולוגיה מביא הרבה חידושים לעולמנו ועם השנים החידושים הם כה משמעותיים עד כי לעתים קשה לנו לעקוב אחריהם. אחד החידושים המשמעותיים של השנים האחרונות הוא בתחום של אחסון אתרים. את אתרי האינטרנט שבהם אנו גולשים כולם מכירים, אולם אם שאלתם את עצמכם פעם איך זה בדיוק עובד? מה קורה עם כל המידע שאנחנו מאחסנים במחשב שלנו? מי שומר על כל המידע שנמצא באתרי האינטרנט? היכן פיזית נמצא כל המידע הזה? התשובה לשאלות הללו היא די פשוטה.

מה זה בכלל?

את כל החומר שמוחסן במחשב שלכם או באתר שלכם מאחסנים על גבי שרתים. שרתי אינטרנט הם פלטפורמה שבהם מאוחסנים האתרים השונים. מטבע הדברים אחסון אתרים הוא דבר מורכב מפני שהוא דורש יכולת לא רק לאחסן כמות גדולה של מידע אלא גם זמינות גבוהה של המידע. חברות גדולות יכולות להחזיק בשרתים משלהם, וזה כולל בעיקר חברות  ענק שבהן יש צורך בשרת ייעודי וגדול כדי להכיל את כל החומרים של החברה.

מי מספק שירותי אחסון?

חברות קטנות יכולות כיום לקבל שירותי אחסון אתרים מחברות חיצוניות שמציעות את השירות של אחסון אתרים לכל דורש. עד לפני כמה שנים חברות בינלאומיות סיפקן גם לחברות ישראליות את השירות של אחסון אתרים, אולם בשנים האחרונות השירות החל להיות מסופק גם על ידי לחברות ישראליות. מדובר על חברות שמציעות שרת גדול וחזק שיכול לספק שירותי גלישה במהירות גובהה תוך שמירה על כל החומר של החברה, העסק או הארגון. יש כמה יתרונות בקבלת שירותים של אחסון אתרים מחברה ישראלית.

היתרון בשפה העברית

הדבר הבולט ביותר קשור כמובן בנושא של השפה. תמיכה טכנית בשפה העברית היא נגישה יותר ויעילה יותר, ומאפשרת לחברה לקבל שירות מהיר ואפקטיבי יותר. מעבר לכך שימוש בשרת ישראלי מאפשר קבלת דומיין ישראלי שמקבל עדיפות בגוגל ומאפשר משום כך חשיפה גבוהה יותר לקהל הגולשים הישראלי ומכאן יעילותו בהקשר השיווקי. מעבר לכך עבודה עם חברה ישראלית שמספקת שירותי אחסון אתרים היא הוצאה מוכרת במס ומשום כך היא רווחית יותר לעומת עבודה עם חברה מחו"ל, אף על פי שהתעריפים בין חו"ל ובין הארץ די דומים.

תרומה לכלכלה

מעבר לכך אין להתעלם מהתרומה העצומה בהקשר החברתי כלכלי של שימוש בשירותים של חברה ישראלית לעומת חברה מארץ זרה. תרומה זו תשוב אלינו במהרה עם צמיחה גבוהה יותר של המשק והגדלת התנועה בעולם העסקים המחשוב. בבואכם לקבל שירותי אחסון אתרים מחברה כלשהי חשוב לוודא כי ברשותה שרת גדול ואיכותי שיוכל לתת לכם מענה הולם לכל שירותי האחסון שאתם צריכים. עוד חשוב לוודא כי שירותי התמיכה ניתנים בזמנים שנוחים לכם ובהתאם לשעות העבודה.

בדקו כי החברה מנוסה במתן שירותי אחסון לחברות בסדר הגודל שלכם וודאו כי היא מקצועית ומועסקים בה אנשי מקצוע מהתחום.

לעוד פרטים בדקו באינטרקליק שיווק ופרסום.

צרו איתנו קשר

חייגו עכשיו

לקביעת פגישת ייעוץ חינם
עבור פתרונות מחשוב איכותיים לעסק שלך !

Call Now Button
×

שיחת ווטסאפ