איך לבחור מחשבים תואמים את צורכי העסק

איך לבחור מחשבים תואמים את צורכי העסק

רכישת מחשב היא הוצאה נדרשת, מוכרת, המהווה חלק בלתי נפרד מכל עסק. מחשבים מהווים את ליבת חלק הארי של העסקים. מרוכז בהם כל הידע, המידע, הגיבויים וכל מה שנדרש לעבודה שוטפת ולתכנון לטווח ארוך. מחשבים מוצעים במבחר גדול של חברות, גדלים,מגוון חומרות ותוכנות, יכולת קיבול משתנה ועוד. יש מחשבים חזקים המיועדים לביצועים מורכבים, המחייבים התקנת תוכנות כבדות, הנדרשות לביצוע העבודות השונות. לעומתם יש מחשבים פשוטים יותר, נייחים או ניידים, אשר נותנים מענה מספק למי שלא נזקקים לממשקים מורכבים ולביצועים רבים.

בחירה מושכלת

על מנת לבחור מחשב לעסק באופן מושכל חשוב להתייעץ עם מומחה למחשבים (טכנאי או אפילו מהנדס) ולא (ודאי לא רק) עם איש מכירות. איש מקצוע יאפשר לכם להגדיר את הצרכים, את הדרישות על פי המטרות והשימושים, סוג הפעילות העסקית והיקפה על מאפייניה הייחודיים ועוד.  אף שבכל חנות מחשבים ישמחו לייעץ לכם- חשוב לדעת כי הייעוץ הזה אינו בהכרח לוקח בחשבון את שיקולי הכדאיות או הנחיצות שלכם.

 מהות העסק

אם יש לכם עסק של כתיבה, לדוגמה, ייתכן כי אין לכם צורך במחשב "חזק"- במירכאות או בלעדיהן, כגון מחשב שזקוקים לו מי שמבצעים עבודות גרפיקה מורכבות, עבודות תכנון בתל ממד, מצגות וכיוצאים באלה מקצועות ועיסוקים, אשר המחשב הוא לא רק כלי העבודה העיקרי שלהם אלא גם תיבת השמירה והכספת שלהם. אם אתם, כבעלי העסק, או מי מעובדיכם העוסק בשיווק או בשירות לקוחות נע ונד בדרכים, הוא ודאי ייזקק למחשב נייד עם חיבורי רשת אלחוטיים זמינים ותקינים וכרטיס בלוטות' המאפשר העברת מידע בין מכשירים שונים. חשוב שתהיה אפשרות להציג במחשב הנייד מצגות וסרטונים

מעבד נתונים

בעסק המנהל מספר רב של אנשים- לקוחות, ספקים ועוד, חשוב שהמחשב יהיה מצויד בזיכרון גבוה ,בדיסק קשיח בעל קיבולת גבוהה, בזיכרון גבוה. חשוב לא פחות- אם לא יותר- שתוודאו כל העת כי לא מצטברים במחשב חומרים מיותרים, המעמיסים עליו, תופסים שטח פנוי חיוני. חשוב שתוודאו כי המחשב מאובטח, כי קיימת בו תכנת אנטי וירוס פעילה, וכי אתם לא צוברים דואר זבל. חשוב להתקין רק תכנות שמשמשות אתכן. בכל חנות מחשבים מקצועיתתוכלו לקבל ייעוץ באשר לתפעול בסיסי של המחשב על יישומיו השונים.

סוף מעשה במחשב תחילה

חשוב ומומלץ להידרש אל המחשב שלכם כאל סביבת העבודה ולכן חשוב להקפיד על נגישות כל מה שאתם זקוקים לו, על ניקיון, על מניעת עומס יתר ועל הצטברות קבצים, תכנות, מסמכים ודואר שאין לכם שימוש בהם והצטברותם הבלתי נשלטת מאיימת על האפשרות להשתמש במחשב בפשטות ובקלות לצרכים שלכם. מחשב מסודר יאפשר לכם נגישות קלה ופשוטה בכל זמן אל כל מאגר הנתונים שלכם ושליפת מסמך נדרש לאלתר.

צרו איתנו קשר

חייגו עכשיו

לקביעת פגישת ייעוץ חינם
עבור פתרונות מחשוב איכותיים לעסק שלך !

Call Now Button
×

שיחת ווטסאפ