שירות ענן? חובה לכל עסק

שירות ענן? חובה לכל עסק

בשנים האחרונות אנו שומעים יותר את המושג גיבוי בענן מאיפה הגיע המושג הזה? ואת מי הוא משרת?

גיבוי בענן הוא המחליף החדש של אמצעי הגיבוי שאנו מכירים: דיסק קשיח נייד, שמירת קבצים על גבי שני מחשבים, העברה של מסמכים וקבצים למייל שלנו, צריבה על דיסקים וכדומה.

למעשה דרך גיבוי ענן ניתן לשמור את כל המידע שלנו על גבי שירתים חיצוניים מכאן המשג ענן, המידע שלנו שמור במקום כלשהו שאנו לא יכולים לראות פיזית. לאותו שרת שבו מגובה כל המידע שלנו יש עוד 3 רמות של גיבויים לפחות, כלומר המידע שלנו שמור על גבי שלושה מחשבים לפחות, אותם שרתים מאובטחים ומוצפנים ברמות הצפנה של מידע מודיעיני צבאי. כך המידע שלך למעשה מוגן מכל חדירה של גורמים חיצוניים מלבדך.

היום כמעט כל החברות של שירותי מחשוב לעסקים, מעניקות ללקוחותיהן את שירות זה, אם יש לך עסק רוב הסיכויים שיש לך מידע של העסק שלך שרצה לשמור ולגבות ושרק לך תהיה גישה לאותו מידע. בעבר היה צריך לשמור את על המידע על גבי דיסק קשיח נייד ולקחת אותו אל מקום פרטי שלך (הבית שלך), אבל בכל פעם שהיו עוד נתונים ומידע היה צריך לקחת את אותו דיסק קשיח ולעדכן אותו, ואם בטעות קרה נזק למחשב ולא הספקת לגבות את המידע החדש, הוא נעלם ולא ניתן לשחזרו.

חברות של שירותי מחושב מעניקות לכם פתרונות מחשוב רבים ומגוונים בהתאם לצרכים של העסק שלכם, שירותי גיבוי בענן הן שירות הכרחי לכל עסק, מקטן ועד גדול.

יש לכם גיבוי מאובטח ומוצפן 24 שעות 365 ימים ויש לכם גישה למידע מכל מקום ומכל מחשב, אתם יכולים לעדכן דרך הגיבוי את המידע החדש והוא נישמר לכם ומתווסף למידע הקיים מבלי הצורך להשתמש הכלים מסורבלים ויקרים כגון דיסק קשיח נייד, או Disk On Key, יש לכם גישה מוחלטת לכל המידע ובמידה ותרצו לשתף אדם מסוים אתם יכולים להחליט לכמה מידע לחשוף אותו ולתת לו שגישה מלאה או חלקית לערוך שינויים בקבצים מסוימים, הכל נתון להחלטתכם ושיקולכם האישי בלבד.

כך גם במצב של קריסת המחשב ואפילו כל המחשבים בעסק עדיין כל המידע שלך מגובה ומעודכן, וכשאר תרכוש מחשב חדש תוכל להעביר את כל המידע למחשב החדש.

דרך חברות של שירותי מחושב לעסקים תוכלו לקבל גישה לשירות בעלות מינימלית שנתית. במקרה הזה התשלום מבטיח לך שקט נפשי לגבי העסק שלך ואתה יכול להיות בטוח שלא משנה איזה נזק חס וחלילה יקרה, המידע שלך מגובה ואתה יכול לרכוש ציוד חדש והמשיך לתפקד בעסק כרגיל.

צרו איתנו קשר

חייגו עכשיו

לקביעת פגישת ייעוץ חינם
עבור פתרונות מחשוב איכותיים לעסק שלך !

Call Now Button
×

שיחת ווטסאפ