פתרונות מחשוב לעסקים ? אבטחת מסד הנתונים

פתרונות מחשוב לעסקים ? אבטחת מסד הנתונים

פתרונות לגיבוי הנתונים במחשב, חיוניים למניעת אובדן נתונים. בעצם, בעלי עסקים שלא דואגים לגיבוי הנתונים במחשבים שלהם, נמצאים ברמת סיכון גבוהה לפגיעה בנתוני העסק.

בעבר, הגיבוי המקובל לנתונים במחשב נעשה על גבי כונן חיצוני קשיח. היום, יותר ויותר חברות מעדיפות להשתמש בגיבוי מקוון שמאחסן את הנתונים בשרתי ענן. גיבוי מקוון הוא בעצם האלטרנטיבה האולטימטיבית לגיבוי המקומי המיושן.

ברגע שמגדירים את מחשב הענן, המערכת מגבה אוטומטית ובקביעות את הנתונים המאוחסנים במחשבי העסק. בנוסף, הבחירה בגיבוי מקוון פוטרת מהצורך לרכוש חומרה נוספת.

ואם כבר מדובר על אלטרנטיבות מקוונות, היום, שירותי הדפסה מקוונים נחשבים לשירותים יעילים וחסכוניים ביותר. כלומר, אתם יכולים ליהנות ממכונת צילום משולבת או מדפסת משולבת (שכוללת גם אפשרויות צילום, פקסים, סריקה ושליחת מסמכים במייל ישירות מהמדפסת), שמחוברת לרשת ולהבטיח, מצד אחד שירות לקוחות שלא ישאיר אתכם ללא מדפסת בעת תקלה, ומצד שני אפשרות לחבר למדפסת אחת את כל המחשבים בעסק, על כל המשתמע מכך.

חשוב להבין שלא מדובר רק בצמצום עלויות העסק אלא גם בכל מה שקשור לאבטחת הנתונים ולמערכות אחסון אמינות.

בגלל שבעולם העסקים קיימים סוגים שונים של מבני נתונים ודרישות שונות לקיבולת נתונים – אין בנמצא פתרון אחיד ומושלם שיתאים לכולם. יחד עם זאת, ישנם כמה היבטים כלליים שמאפיינים את תחום הטיפול בנתונים והם חלים על רוב רובן של החברות הקטנות.

עיסוק בליבת העסק מול עיסוק באבטחת נתונים

אין ספק שבסיס הנתונים הוא אלמנט חשוב בכל ארגון, אבל מערכות לאחסון נתונים נועדו לתמוך בעיקר בליבת העשייה של העסק. כיוון שברוב המקרים אתם לא האנשים שמומחיותם מתבטאת בבניית מערכות אחסון בטוחות, קיים סיכון גדול שלא תוכלו לפתח מערכות בטוחות ברמה גבוהה כמו אותן מערכות שיפתחו אנשי מקצוע מנוסים שעוסקים בכך מדי יום.

ספקי אחסון נתונים מקצועיים מתמקדים בתחום ספציפי זה ולכן הם גם אלה שמציעים לכם פתרונות לאחסון ולגיבוי נתונים ברמת אבטחה גבוהה ובמחירים סבירים.

הטכנולוגיה מתפתחת ומשתנה במהירות

אחת הבעיות העיקריות שקשורות לבניית מערכת אחסון נתונים ויצירת אסטרטגיית גיבוי נתונים, היא ההתפתחות המהירה של טכנולוגיית אחסון נתונים בעשור האחרון.

לכן, אם אינכם נעזרים בשירותי גיבוי מקצועיים, תצטרכו לערוך מחקר קבוע בנושא, לבחון טכנולוגיות חדשות, ולשים לב לפרטים טכניים חשובים, על מנת שתוכלו להישאר מעודכנים. כלומר, אם אתם לא אנשי מקצוע בתחום, יש סיכוי גדול שתפספסו כמה הזדמנויות טובות לגיבוי ולטיפול בנתונים שלכם, שהן זולות, יעילות ובטוחות יותר מהגיבוי ומהאחסון שמשמש אתכם היום.

אכן, במשך שנים ארוכות כולנו השתמשנו בשיטת קלטת הגיבוי, אבל גיבוי הנתונים המקוון מציע פעולה מהירה יותר ומבוזרת יותר מבחינה גיאוגרפית. גיבוי זה מציע פתרונות שהם יותר אוטומטיים ופחות ידניים.

אם אתם עדיין מגבים את הנתונים בדרך המיושנת, אתם כנראה מבזבזים משאבים רבים על עדכוני חומרה, בעיות תוכנה, ושעות עבודה ומגדילים את רמת הסיכון לאובדן הנתונים שלכם. אגב, יתכן שהדרך המיושנת לשחזר נתונים שאבדו, אולי כבר בלתי אפשרית בימינו.

גיבוי מקוון הוא גיבוי אוטומטי

כאשר אתם מסתמכים על שגרת גיבוי אוטומטית במקום על גיבוי ידני אתם מבטיחים שהגיבוי ייעשה באופן אמין, רציף וקבוע. ההליכים האוטומטיים בטוחים יותר כי הם מונעים את האפשרויות הידועות לטעויות אנוש. האוטומציה מסייעת לכם לחסוך גם בשעות עבודה ומפחיתה את העלויות.

אם אתם מתקשים למצוא חברה שתעזור לכם למצוא פתרונות מחשוב לעסקים, אולי אם תעזרו בחברת שיווק באינטרנט כמו אינטרקליק הדבר יחסוך מכם חיפושים מיותרים וזמן יקר.

צרו איתנו קשר

חייגו עכשיו

לקביעת פגישת ייעוץ חינם
עבור פתרונות מחשוב איכותיים לעסק שלך !

Call Now Button
×

שיחת ווטסאפ