שירותי DBA

שירותי DBA

לכל חברה יש כמה מסדי נתונים איתם היא עובדת בהתאם לצרכיה. ריבוי מסדי נתונים עלול להוביל לניהול לא יעיל, תוכן כפול של נתונים ולעדכון חלקי של נתונים, כל אלה יכולים לגרום לכל חברה בכל סדר גודל מחברה קטנה ועד חברה גדולה נזק כלכלי.

ComplIT מספקת שירותי DBA

או במילים אחרות ניהול מסד נתונים בצורה היעילה ביותר. השירות מעניק טיפול במסדי הנתונים בארגון:

  • MySql
  • SQL
  • חשבשבת
  • פריוריטי
  • SAP
  • ושאר תוכנות בעלות מסד נתונים משותף החשוב לחברה.

כחלק ממערך שירותי מחשוב אנו מספקים תחזוקה שוטפת למסד הנתונים ומגבה נתונים בהתאם לנקבע עם הארגון. מטרת השירות להעניק זמינות ושיפור ביצועים בתגובת מסדי הנתונים בארגון, גיבוי מלא לנתונים במקרה של תקלות (בהתאם לנקבע עם הארגון – לקריאה מורחבת על שירותי גיבוי לחץ כאן ) בדיקת תקלות עתידיות ופתרונן והקלה על הלקוח מניהול לקוי של מידע  חשוב בארגון.

חברתנו מספקת חבילת שירותי DBA הכוללת:

  • ברמת הבסיס נתונים

בדיקה ותיקון שגיאות, בדיקת ביצועים, ניתור ובדיקה שאילתות המוכרות כבעייתיות, בדיקה של נפח ותפקוד טבלאות ואופטימיזציה של בסיסי הנתונים.

  • ברמת הגיבויים ואבטחת מידע

קביעת נהלים לגיבויים עם הלקוח לפי צורכי החברה, הכנה של המלצות עם הלקוח בנושאים של ביטחון מידע בכל בסיסי הנתונים הקיימים והעתידיים, בדיקה תקופתית של נהלי הגיבויים וכמו כן ביצועים של שיחזור תקופתי לבדיקות מצב אמת.

אצלנו השירות ותהליך קבלת ההחלטות נעשה בצמוד ללקוח וכן לפי בקשותיו בהתאמה לצורכי הארגון שלו.

אצלנו – שירותי DBA שווים לך יותר

קומפליט מחשבים מבינה את הצרכים שלך ומתחייבת להקצות עבורך את אנשי המקצוע המובילים בישראל. אצלנו ישתלם לך יותר לקבל שירותי DBA במיקור חוץ ואנו נשמח כבר עכשיו לקבל פרטים על מנת להרכיב עבורך הצעת מחיר משתלם.

החשיבות של DBA

שירותי DBA חשובים עבור כל הארגונים.

בעזרת DBA ניתן לנהל את מסד הנתונים בשוטף ובחירום, לדאוג לעיצוב ולבנייה של בסיסי נתונים נגישים עבור העובדים וגם לבצע תחזוקה למניעת תקלות. כמו כן, מטרת השירות היא לעדכן את מסדי הנתונים של הארגון ולפתח שאילתות.

פתרונות המחשוב שחיפשת כבר כאן

יצירת קשר עם נציגי קומפליט מחשבים היא הדרך החכמה ביותר שלך ליישר קו עם הארגונים המובילים בעולם. אם ברצונך לקבל שירותי DBA ועוד פתרונות מחשוב שונים תחת קורת גג אחת, הגעת למקום הנכון ולחיצה אחת מפרידה בינינו לבינך.

תכונות מסד הנתונים בעקבות DBA

תפקידי DBA מאפשרים להתאים את מסד הנתונים למבנה של הארגון.

כאשר השירות ניתן בשיטה של מיקור חוץ, המשמעות היא שבארגון לא צריכים לשלם על גיוס והכשרת כוח אדם. במקום זה, יש גורם חיצוני שלוקח על עצמו את התפקיד של DBA. בטווח הארוך, התפקיד של Database Administrator מגדיל את הסיכוי למסד נתונים זמין, מהיר ואמין.

לקבלת מידע על שירותי IT נוספים השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה

צרו איתנו קשר

חייגו עכשיו

לקביעת פגישת ייעוץ חינם
עבור פתרונות מחשוב איכותיים לעסק שלך !

Call Now Button
×

שיחת ווטסאפ