פתרונות וירטואליזציה

פתרונות וירטואליזציה

פתרונות וירטואליזציה זה בעצם איחוד שרתים רבים לשרת פיזי אחד, כלומר, איסוף כל המידע, המטלות והפעולות הדרושות למקום אחד דבר המעניק מקסימום יעילות וניצול החומרה בצורה הטובה ביותר. בכך נחסכים עלויות תחזוקה, הוצאות חומרה ואנרגיה.

בשנים האחרונות בצורך בשירותי וירטואליזציה ( או במילים פשוטות – איחוד שרתים ) הפך למגמה עולמית, מטרתם לפתור בעיות בניהול השוטף בסביבת העיבוד נתונים,  גם בהיבט הטכנולוגי וגם בהיבט המסחרי, שכן ארגונים רבים הבינו את המשמעות של ניצול המשאבים הממוחשבים בצורה מקסימאלית ויעילה. בעבר המודעות לאחסון וזיכרון לא היו בראש העניינים של מנהלי הארגון, עד שהתחילו להתקל בבעיות מחשוב שוטפות שהשפיעו על כלל המחלקות בארגון (שירותי IT) .

וירטואליזציה זהו תהליך המצריך מחשבה והתאמה מדויקת לצורכי הארגון, הרי בסופו של דבר, מטרותו היא לתרום לפישוט תהליכים שונים במערכת המחשוב של הארגון כגון: מסדי נתונים, שרתים, יישומים, רשתות וניהול מערכות.
היתרונות הבולטים של וירטואליזציה הם:

  • צמצום עלויות תחזוקה של שרתים רבים- וירטואליזציה מפחיתה את כמות השרתים הקיימים בארגון ותורמת בחסכון של עלויות נלוות כגון: שטח באולם המחשב, ארונות ,חשמל, רשת ומיזוג.
  • תשתית איתנה ויכולת הישרדות גבוהה במקרה של תקלות ( העתקת כל הנתונים לחומרה חדשה במהירות ). השימוש בשירותי וירטואליזציה מעניק יתרון גדול מכיוון  שניתן להעביר סביבה וירטואלית שלמה לחומרה שונה ללא הצורך להתקין מחדש הכול. ולכן לא צריך לעצור את העבודה השוטפת לטובת עבודות תחזוקה, או  במקרים של תקלות ההחזרה לעבודה היא מהירה.
  • ניהול קל וגמיש של מערכות, ניצול יעיל של משאבים כמו אחסון וזיכרון במחשב.

פתרונות הוירטואליזציה המוצעים על ידינו נעשים באמצעות השיטות החדשניות והמתקדמות ביותר. אנו מבצעים מספר רב של שדרוגים ומתייעלים בהתאם לטכנולוגיה המתקדמת ובכך מבטיחים את המקסימום ללקוח. אנו מבצעים התאמה נכונה לכל לקוח תוך מתן דגש על מקסימום נוחות ומינימום הוצאות ללקוח.

צרו איתנו קשר

חייגו עכשיו

לקביעת פגישת ייעוץ חינם
עבור פתרונות מחשוב איכותיים לעסק שלך !

Call Now Button
×

שיחת ווטסאפ