אבטחת מידע כחלק ממערך שירותי מחשוב

אבטחת מידע כחלק ממערך שירותי מחשוב

ההתפתחות הטכנולוגית העצומה בשנים האחרונות הפכה את חיינו לקלים יותר אך יחד עם זאת חשוב לזכור שיש אנשים שמנצלים זאת לרעה וטומנים לנו לא מעט סכנות.
לכל ארגון יש מאגרי מידע מסוגים שונים וכל אחד מהם רוצה להגן על המידע שלו בצורה הטובה ביותר ובצדק! חדירה של גורמים עוינים תוך מאגרי המידע יכולה לגרום לארגון נזק כספי עצום, איבוד לקוחות ושיתופי פעולה עתידיים וכמובן פגיעה חזקה במוניטין של החברה. כאשר מדובר באירגוניים גדולים לרוב יש להם מחלקה שלמה שכל תפקידה היא לאבטח מאגרי המידע של החברה, חברות גדולות משקיעות משאבים רבים באבטחת המידע שלהם, הבעיה לרוב היא בעסקים הקטנים, שפגיעה במאגרי המידע שלהם יכולה להביא את העסק לקריסה כלכלית ולפשיטת רגל.

קרא עוד על אינטרקליק שיווק באינטרנט.
לדוגמא עסק קטן ופרטי לממכר מוצרים לחיות- יש לו מאגרי מידע של לקוחות שכוללים שמות, כתובות וכרטיסי אשראי, פריצה לתוך מאגר מידע כזה יכול להביא לאיבוד לקוחות צבירת מוניטין רע מה שיכול להביא פשיטת רגל של העסק. מעבר למערכות מידע של ארגונים קיימת תופעת של פריצת אתרים כדי להזיק לעסק המתחרה. עסקים קטנים כגון זה לא יכולים להשקיע משאבים כלכלים לאחזקת איש מחשוב כחלק אינטגרלי מהעסק, אך אם לא יעשו זאת הם יכולים להיות חשופים לפריצות של גורמים עוינים. אז מה עושים?
אנשי מחשוב זיהו את הצורך של עסקים קטנים לבעלי מקצוע בתחום של אבטחת מידע וכך התחילו להקים חברות של שירותי מחשוב לעסקים כאשר הדגש הוא על כל עסק באשר הוא בעל נתונים אישיים חשובים/סודיים. כחלק ממערך של שירותי פתרונות מחשוב לעסקים חברות אלה מציעות מגוון של פתרונות לעסקים קטנים המותאמים לצורכי העסק.
חברות אלו מבצעות איתור של בעיות הקיימות במערכות, בניית מודל בטיחותי וממוגן של תוכנות לאיסוף, שמירה ועדכון מידע, כמו כן מבצעות הדרכות בנושא אבטחת מידע, וכמובן תמיכה בכל נושא בתחום שירותי מחשוב.
בעלי העסקים יכולים לישון טוב בלילה שהם יודעים שהעסק שלהם נמצא בידיים מקצועיות ומיומנות.

צרו איתנו קשר

חייגו עכשיו

לקביעת פגישת ייעוץ חינם
עבור פתרונות מחשוב איכותיים לעסק שלך !

Call Now Button
×

שיחת ווטסאפ