איך מגבים תמונות בעידן האחסון הדיגיטלי

איך מגבים תמונות בעידן האחסון הדיגיטלי

השימוש בכלים דיגיטליים בשגרת היומיום צובר תאוצה כל העת, כאשר אפילו אנשים המגדירים עצמם כ"לא טכנולוגיים", מבינים כי אין ברירה אלא לעבור לכלים דיגיטליים בפעולות יומיומיות שונות – החל מניהול זמן ועד לתשלומים לגופים שונים, וכמובן שימוש באמצעי תקשורת. מעבר ליישומים השימושיים של העולם הדיגיטלי, ישנם גם תפקידים שונים שאנו נוטים לפעמים לשכוח, אך הם חשובים לא פחות. אחד מאותם תפקידים הוא הזכרונות האישיים שלנו, ובפרט התמונות מהאירועים המשפחתיים והחברתיים השונים.

בעיית התמונות הישנות

התמונות הישנות שיש ברשותנו נמצאות באלבומים שבדרך כלל מעלים אבק, ובשל זמינות ונוחות המכשירים הניידים, אנשים רבים מתעצלים לגשת לאלבומים הישנים ולהתבונן בהן. יתרה מכך, גם כאשר נתבונן בתצלומים לא נוכל לבצע איתם יותר מדי פעולות שאנו רגילים לבצע עם תמונות דיגיטליות, מכיוון שלא ניתן לשלוח אותן, לשכפל אותן או לאחסן אותן מחדש – פעולות שהן פרי המצאת העולם הדיגיטלי, ונעשה בהן שימוש יומיומי.


קומפליט פתרונות מחשוב לעסקים


מה הפתרון?

הפתרון הפשוט, היעיל והנפוץ ביותר לבעיית אחסון התמונות הישנות הוא סריקת תמונות. סריקת תמונות יכולה כמובן להתבצע באופן ידני על ידכם – אם במכשיר סורק או במכשירים סלולריים שונים, ואם בהזמנת שירותי סריקת תמונות מקצועיים – המתמחים הן באיכות התמונה, הן בשיפורה והן בסריקת כמויות גדולות של תצלומים. המחירים בתחום זה משתנים ממקום למקום וכמובן גם בין סוגי ההזמנות השונים, אך בכל מקרה חשוב לפנות למקום שמצד אחד אינו דורש עלויות גבוהות מדי עבור שירותי סריקת התמונות, אך מהצד השני אינו מקל ראש בעבודה. במילים אחרות, הקפידו לבחור במקום המחזיק במוניטין רב ומפורסם בזכות הניסיון והידע המקצועי שברשותו, וכמובן גם בזכת הציוד המשוכלל.

סריקת תמונות מקצועית

בכל הנוגע לאיכות גבוהה של התמונה שברצונכם לשמור, או לחלופין בתמונה קיימת שברצונכם לשפר, תוכלו לפנות לשירותי סריקת תמונות מקצועיים המבצעים את כל התהליך של סריקת תמונות  באופן מוקפד ועם הציוד המתקדם ביותר שקיים היום בשוק. כמובן שניתן לבצע גם סריקת תמונות בגדלים לא שגרתיים, ואף לבצע הדפסות מיוחדות – לשימושים שונים ובשינוי הגדרות מותאם אישית. ייחודן של תמונות אלה הוא בכך שהן לא עונות רק על ההגדרות של עיצוב שגרתי הקיים במכשירים הביתיים, אלא בעיקר בקליטת הצבעים הרבים ובאיפיון כל פרט בתמונה, בדגש על הרזולוציה הגבוהה ביותר שניתן לתפוס בתמונה – כולל השלמת מקטעים חסרים ושילוב אלמנטים עיצוביים נוספים שיהפכו את התמונה למושלמת, ואף יאפשרו לקיים בה תהליכי עיבוד נופים לשימוש אמנותי, או לכל שימוש אחר.

צרו איתנו קשר

חייגו עכשיו

לקביעת פגישת ייעוץ חינם
עבור פתרונות מחשוב איכותיים לעסק שלך !

Call Now Button
×

שיחת ווטסאפ