מדפסת משולבת כל האופציות במכשיר אחד

מדפסת משולבת כל האופציות במכשיר אחד

בקדמת הטכנולוגית אותה כולנו חווינו בשנים האחרונות, בולטים ביותר מוצרי ה- all-in-one אשר כוללים מספר אלמנטים בו זמנית במכשיר אחד. מדפסות משולבות כוללות את כל הדברים אותם אנו צריכים בבית או במשרד בין אם הדפסה, צילום, סריקה או פקס.

היתרונות של מדפסות משולבות ברורים מאליהם – פחות מקום, אחריות רבה תחת קורת גג אחת, פשטות ההפעלה וחיסכון עצום במניעת הצורך לרכוש כל מוצר בנפרד.

ועכשיו נפרט את היתרונות של כל פונקציה:
הדפסה

ישנן מדפסות משולבות אשר מדפיסות בטכנולוגיית הזרקת דיו וישנן כאלו הפועלות ע"י לייזר ובשני המקרים, קיים הבדל גדול במחיר בין אלו המדפיסות בצבע ובין אלו המדפיסות בשחור לבן בלבד. הבדל נוסף בין המדפסות הללו הוא המבנה ויש לקחת אותו בכובד ראש בטרם תרכשו מכשיר נפלא זה. המבנה קובע מהיכן יוזנו הדפים ומאיזה כיוון הם יפלטו החוצה מודפסים וכמה נפח פעולה זו דורשת. ודבר אחרון, אך בהחלט חשוב ביותר, הקפידו לבחור מדפסת משולבת המדפיסה במהירות הרצויה (מהר במשרד ואיטי עד מהיר בבית).

צילום

נתוני הצילום דומים מאוד לנתוני ההדפסה של מדפסות משולבות מאחר ובסך הכל מדובר במנגנון משותף. הדבר החשוב ביותר עליו יש לתת את הדעת הוא מנגנון הצילום (שזהה למנגנון הסריקה) שכן ישנן מדפסות אשר בהן ניתן לצלם כמו מכונת צילום וישנן כאלה אשר פועלות כמו מכשירי הפקס הישנים (מזינים את הדפים לצילום בבודדים).

סריקה
לכל מדפסת משולבת סורק אשר מאופיין בתכונות הבאות:

  •   צבעוני או שחור לבן.
  •  מהירות סריקה – איטית, בינונית ומהירה
  •  מנגנון סריקה אוטומאטי
  • אפשרויות שמירת הקבצים PDF

פקס

מדפסות לייזר משולבות יכולות לתפקד כטלפון-פקס לכל דבר ולחלקן אף היכולת לשלוח פקס היישר מקבצי המחשב. לכל מדפסת מהירות סריקה ושליחת פקס שונה ויכולות תכנות מגוונות של הטלפונים הכלולים בהן כגון ספר זיכרונות, יכולת חיוג מהיר, תזמון יציאת פקסים וכו'.

שירותי IT

מהם שירותי IT ואבטחת מידע? מהם שירותי DBA? שירותי IT מתאפיינים בכך שהם מרכזים פתרונות

קרא עוד »

צרו איתנו קשר

חייגו עכשיו

לקביעת פגישת ייעוץ חינם
עבור פתרונות מחשוב איכותיים לעסק שלך !

Call Now Button
×

שיחת ווטסאפ