ניהול פרוייקט

קומפליט מחשבים

פרויקטים במחשוב מנהלים איתנו

קומפליט מחשבים יכולה ללוות אותך לכל אורך הפרויקט והתאמת המחשוב לצרכים המעודכנים של העסק. אנו מלווים לקוחות עסקיים כמוך כבר תקופה ארוכה – ומאחורינו שורה ארוכה של בעלי עסקים מרוצים. רוצה לנסות אותנו? נשמח לקחת אחריות מלאה על הפרויקט הבא שלך בתחום המחשבים.

מאפיינים של ניהול פרוייקטים במחשוב

האופן שבו מנהלים פרויקטים שקשורים לענף המחשוב שונה מהדרך שבה מנהלים פרויקטים בתחומים אחרים. קודם כל, בענף המחשוב מאוד חשוב להישאר עם אצבע על הדופק. בעוד בענפי תעשייה קלאסיים זה פחות קריטי כי השינויים מתרחשים לאט ובצורה רוחבית, בתחום המחשוב האינטנסיביות של השינוי היא הרבה יותר גבוהה ומורגשת.

התאמת הפרויקט לצרכי העסק

מאפיין אחר ולא פחות חשוב של ניהול פרוייקטים בתחום המחשוב בא לידי ביטוי בהתאמה לעסק. במילים אחרות, בענף המחשוב זה קריטי להתאים כל פתרון מחשוב לעסק – כי אחרת התוצאה עלולה להיות הוצאות מיותרות. אם בעלי עסקים לא רוצים לשלם על פתרונות מחשוב שהם לא צריכים, עליהם לקבוע את הצרכים שלהם בצורה מדויקת.


צרו עמנו קשר


הגדרת צרכים ואפיון לפני הפרויקט

הדרך לקבוע את צרכי הארגון היא לאפיין את הפרויקט. כאשר מאפיינים את הפרויקט לפני שהוא מתחיל, יודעים באיזה פתרונות מחשוב להתמקד ועל מה לוותר. מטבע הדברים, אפיון כזה גם מסייע לקבוע סדר עדיפויות בכל מה שנוגע לניצול המשאבים של העסק: החל מגובה ההוצאה הכספית ועד לוח הזמנים.

תוך כמה זמן הפרויקט מסתיים?

פרויקטים בתחום המחשוב נמשכים לפי האפיון וצרכי העסק. עם זאת, ניתן לקצר את התהליך כאשר מתייעצים עם אנשי מקצוע בעלי ניסיון מוכח.

כאן בשביל הפרויקט שלך

נציגי קומפליט מחשבים מחכים לקבל ממך פניה מסודרת. מיד לאחר מכן נאפיין יחד איתך את הפרויקט ונבין במה הוא כרוך. אם ברצונך להעביר את הנושא של ניהול פרוייקטים בתחום המחשוב לידיים של מי שמבין אותך – הגעת למקום הנכון.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Call Now Button
×

שיחת ווטסאפ