מחשוב לעסקים כמו שלך – מתחיל בעסק כמו שלנו

קומפליט מחשבים מבינה בדיוק עם מה העסק שלך מתמודד. אם גם לך יש תחושה שהעסק שלך נשאר מאחור בזמן שכולם מתקדמים, נוכל להוכיח לך שאפשר גם אחרת. אצלנו פתרונות מחשוב מתקדמים מותאמים עבורך באופן אישי ובמחיר משתלם. אם ברצונך לקבל הצעת מחיר מסודרת, נשמח לתאם מולך שיחת היכרות.

סוגים של מחשוב לעסקים

יש המון הבדלים בין עסקים ורשימה לא פחות גדולה של הבדלים בין פתרונות מחשוב. עם זאת, כל העסקים פחות או יותר זקוקים לפתרונות בסיסיים. כך למשל אפשר לחלק את פתרונות המחשוב הרלוונטיים לעסקים לקטגוריות: ליווי ברכישת חומרה ורישוי, ייעוץ לפרויקטים ושדרוגים, שירותי תמיכה וכמובן הקמה ותחזוקת רשתות.

מחשוב לעסקים

הבדלים בין סוגי פתרונות מחשוב

ליווי ברכישת חומרה ורישוי הוא שירות שמיועד עבור התפעול השוטף של העסק, לשם השוואה, השירות של ייעוץ לפרויקטים הוא בדרך כלל חד פעמי – בעוד שדרוגים הם פונקציה של תהליך ההתפתחות הטבעי של העסק.

שירותי תמיכה לעסקים

דווקא שירותי תמיכה מתאימים לכל סוגי העסקים ללא יוצא מן הכלל. שירותי התמיכה חשובים גם לעסקים בהיקף פעילות קטן וגם לעסקים בהיקף פעילות גדול, כי כולם כאמור משתמשים במחשבים. אם המחשבים לא מתופעלים נכון או שהעובדים נתקלים בבעיות, המשמעות היא שהעסק מאבד כסף. בשביל למנוע את הבזבוז, משתלם להשתמש בשירותי תמיכה מסוג Help Desk.

החשיבות של הקמת ותחזוקת רשתות

השירות של הקמת ותחזוקת רשתות נחשב לחלק בלתי נפרד מהתחום של פתרונות מחשוב. אף על פי שמדובר בשירותי חומרה ולא בתוכנה, זה למעשה הבסיס לכל רשת מחשבים. אחרי שמקימים את הרשתות, ניתן לתחזק אותן על מנת להבטיח את מיצוי הפוטנציאל של המשאבים הקיימים בעסק.

לנו יש פתרונות מחשוב בשבילך

קומפליט מחשבים תוכל להתאים עבורך סוגים שונים של פתרונות מחשוב. עם ניסיון של שנים רבות והמון לקוחות מרוצים, אנחנו בטוחים שיהיה לך קל למצוא אצלנו מענה לבעיות. כמו כן, נשמח להקצות עבורך שירותי ענן על מנת לעזור לעסק שלך להתפתח. מכאן והלאה, כל שנותר לך הוא להשאיר פרטים באתר ולקבל עוד היום פתרונות מחשוב לעסקים ברמה הגבוהה ביותר – אבל במחיר שלא הכרת.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Call Now Button
×

שיחת ווטסאפ