בקומפליט מחשבים מבינים עד כמה הגנה למחשב חשובה לך. לכן, אנו מרכזים תחת קורת גג אחת מגוון רחב של פתרונות מחשוב.

בין היתר, פתרונות המחשוב שלנו מתאימים גם לאנשים פרטיים וגם לבעלי עסקים. מעבר לכך, אנו מקפידים על עדכון מערכי ההגנה ועל שימוש בתוכנות המתקדמות ביותר.

מבחינתך, זה אומר שאפשר לפנות אלינו בכל שלב. זאת כדי לשפר את מערך ההגנה ולשדרג אותו באופן מיידי. אז אם נמאס לך לחיות תחת איומי סייבר, זה הזמן להשיג את ההגנה שמגיעה לך במחיר שנוח לך.

החשיבות של הגנה למחשב עבור ארגונים ואנשים פרטיים

הגנה למחשב מונעת פריצות, זליגת מידע ופגיעה בפרטיות. כאשר ההגנה נכנסת לפעולה, זה אומר שקשה לפרוץ אל המחשב גם מרחוק וגם מקרוב. כמו כן, ההגנה אמורה לכסות את כל המחשבים הנמצאים ברשת – לרבות טלפונים ניידים עם חיבור לאינטרנט.

החשיבות של הגנה ברורה גם במחשבים הביתיים וגם במחשבי עסקים. מצד שני, אין ספק שבארגונים גדולים היא עוד יותר חשובה. אם הארגונים הגדולים לא מגנים על המחשבים שלהם, הם חשופים לאיומים ולנזקים בלתי הפיכים.

בואו להתרשם מהיתרונות של תמיכות IT

הגנה מול איומי סייבר שונים

עוד דרך טובה להבין את החשיבות של הגנה אפקטיבית היא להכיר את ההבדלים בין איומי סייבר שונים. לאחר מכן, קל יותר לבחור את רשת ההגנה הרלוונטית.

על קצה המזלג, אפשר להזכיר מתקפות סייבר שמטרתן לגנוב מידע ומתקפות שעושות שימוש ברוגלה וסוסים טרויאנים. במקרים אחרים, לא נדיר למצוא מתקפות סייבר על רקע אידיאולוגי ומתקפות שמטרתן גניבת קניין רוחני של עסקים וארגונים.

אבל האמת היא שלא בעלי המחשבים הם אלו שצריכים להיות אחראיים על ההגנה. אם רוצים שההגנה תהיה טובה לטווח הקצר והארוך, כדאי לתאם אותה מול חברה שזו ההתמחות שלה.

אולי יעניין אותך גם שירותי מחשוב עסקי

קומפליט מחשבים להגנה מלאה

בקומפליט מחשבים עוקבים מקרוב אחר החידושים בתחום הסייבר. באמצעות ניסיון רב שנים ושילוב עם כלים מודרניים, יש לנו את מערך ההגנה האידיאלי עבורך.

התייעצות עם נציגינו תאפשר לך לבנות בהקדם מערך הגנה מקיף. כמו כן, אנו נספק עבורך פתרונות מחשוב לעסק או לבית. מבחינתך, הצעד הבא להשגת הגנה למחשב היא השארת פרטים לתיאום שיחה עם אחת החברות המובילות והטובות ביותר בישראל.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Call Now Button
×

שיחת ווטסאפ