אופיס 365 לעסק

לעסק שלך מגיעה את החבילה שלנו קומפליט מחשבים מתמחה בפתרונות מחשוב לעסקים כמו שלך. בגלל שאנחנו מתמחים בעסקים, יש לנו את היכולת להתאים עבורך חבילת אופיס מושלמת. כמו כן, היתרון ביצירת קשר איתנו הוא ריכוז של שירותי ההתקנה, ההדרכה והתמיכה מול אותו גורם. רוצה לקבל פרטים נוספים ולהשיג את אופיס 365 לעסקים במחיר אטרקטיבי? נשמח לשמוע ממך בהקדם.

היתרונות של חבילת אופיס

חבילת אופיס זוכה להצלחה גם אצל קהל יעד פרטי וגם אצל בעלי עסקים כי יש לה המון יתרונות. ראשית, התוכנות עונות על דרישות המשתמש הממוצע אבל הן כוללות אפשרויות שדרוג והתאמה אישית. שנית, כמעט מדי שנה יש חידושים שעולים בקנה אחד עם המקובל בענף. כמו כן, יש גרסאות ספציפיות שמותאמות לצרכי קהל יעד ספציפי – כמו למשל חבילות לעסקים.

התכונות של חבילת אופיס 365 לעסקים

חבילת אופיס 365 לעסקים כוללת את הגרסאות האחרונות של וורד, אקסל, פאואר פוינט ועוד וניתן לגשת אל היישומים שלה מכל מכשיר. ספציפית עבור עסקים, המשמעות היא ניהול תקשורת יעילה יותר ותיאום בין חברי צוות באמצעות צ'אט קבוצתי, פגישות מקוונות, שיחות ושיחות ועידה באינטרנט.

הפיכת תהליכים עסקיים לאוטומטיים

עוד כדאי לדעת שחבילת העסקים של מיקרוסופט משתלמת כי היא מייעלת תהליכים. בזכות טפסים עשירים, זרימות עבודה ואפליקציות מותאמות אישית למכשירים ניידים, חבילת אופיס 365 לעסקים הופכת תהליכים עסקיים לאוטומטיים ומגנה על המידע גם במכשירים אישיים וגם במכשירי החברה.

חבילת שירותים להגנה מפני איומי סייבר

כל עסק קטן, בינוני וגדול מבין כיום את המשמעות של איומי סייבר. על מנת לפתור את הבעיה, חבילת אופיס כוללת בתוכה הגנה מובנית מפני קבצים מצורפים לא בטוחים, קישורים חשודים ותוכנות זדוניות אחרות. בין היתר, ההגנה ניתנת אוטומטית לכל משתמשי החבילה ולכן גם בעלי עסקים ללא רקע במחשבים יכולים וצריכים לעשות הכל על מנת ליהנות ממנה.

העסק שלך צריך אופיס? אנחנו נותנים לך גיבוי

המומחים מאחורי קומפליט מחשבים יודעים בדיוק מה העסק שלך צריך. בזכות ניסיון מוכח והיכרות עם עסקים כמו שלך, אנו מסוגלים לעמוד לרשותך עם פתרונות מחשוב לכל הבעיות הנפוצות. כעת, מה שעליך לעשות על מנת להצטרף למאה ה-21 הוא לתאם אופיס 365 לעסקים מולנו ולחסוך זמן, הוצאות וטרחה. להשלמת החבילה, ראה מידע בנושא מחשוב ענן לעסקים.
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Call Now Button
×

שיחת ווטסאפ