מערכת CRM חינם

מערכת CRM חינם

רוצים לדעת עוד:

כל בעל עסק יודע שהלקוחות שלו הם לב ליבו של העסק, ולא משנה כמה המוצר שלו או השירות שלו יהיה טוב ואיכותי אם לא יהיה מי שיקנה את המוצר העסק לא יעבוד. ניהול עסק הוא עניין לא פשוט וצריך לנהל עובדים, ספקים ולפעמים גם משקיעים אך לקוחות לא תמיד בעלי העסקים מייחסים את מלוא החשיבות, והכוונה במלוא החשיבות היא שגם אותם צריך לנהל. ניהול לקוחות הוא בעיקר ניהול תקשורת עם הלקוחות, בכדי שניתן יהיה לדעת כמה שיותר על כל לקוח ולקוח ניתן יהיה למכור לו כמה שיותר ובסופו של דבר לגרום לו להיות גם לקוח שחוזר שוב ושוב.

ניהול על ידי מערכת

בעבר, אם היינו לשמור פרטים של לקוחות או של כל אחד אחר היינו עושים את זה על דף נייר מה שהיה גורם ללא מעט בעיות, מספיק שאיבדנו את חתיכת הנייר הזו הרי שהיינו יכולים לאבד לקוח. היום הכול ממוחשב וכיום ישנן מערכות CRM, מערכות שכל תפקידן הוא לשמור את הנתונים על כל לקוח ולקוח בכדי שיהיה עליו את מירב המידע להמשך התנהלות מולו. התנהלות מול לקוח היא קודם כל התאמה של המוצר או השירות אותו הוא צריך, שמירה של פרטי התקשרות עימו, ותיעוד של כל התקשרות שהייתה איתו בשביל העתיד.

מערכת חינמית

ישנן מערכות CRM שהינן חינמיות בבסיסן, ואלו מערכות אשר מספקות לרבים את כל מה שהם צריכים בלי שהם יצטרכו לקנות את הגרסה שבתשלום. בגרסה החינמית יש בדרך כלל את האפשרות לשמור את בסיס הנתונים של הלקוח, ותיעוד של כל מה שהיה עימו ומה שדובר בין שני הצדדים. בגרסה כזו ניתן בדרך כלל גם שמור קבצים רלוונטיים, אך מי שרוצה לקחת את העניין עוד צעד אחד קדימה יצטרך ככל הנראה לשלם. הגרסה בתשלום היא גרסה שבדרך כלל נוגעת יותר לתקשורת עם העובדים, כך שבחלק מהמערכות הללו ניתן לקיים צ'ט בין העובדים ולחלק את המטלות בין כל אחד ואחר.

איך מוצאים מערכת חינמית?

יש לא מעט מערכות שבחלקן הן חינמיות כפי שציינו, ובחלקן הן בתשלום. כל מה שצריך הוא לחפש בגוגל אחר המערכות הללו והדרך הטובה ביותר היא לעשות ניסיונות. אם ישנה מערכת שהינה נוחה לעבודה וכזו שמייעלת את העבודה, אין בכלל מה להתלבט וצריך ללכת עליה בכל מצב גם אם היא בתשלום מסוים. בדרך כלל התשלום על המערכות הללו הינו זניח, ועלותו היא כמה עשרות שקלים בחודש או מאות בודדות אך שוב, אם העבודה מתייעלת בעקבות השימוש במערכת כלכלית זה ישתלם. בכל מקרה כשבוחרים מערכת כזו רצוי שהיא תהיה מערכת בענן ולא תוכנה על מחשב, וכך ניתן יהיה להיכנס אליה מכל מחשב או מכשיר המחובר לאינטרנט בעולם.

המאמר נכתב באדיבות  Bizmoמערכת CRM מתקדמת

צרו איתנו קשר

חייגו עכשיו

לקביעת פגישת ייעוץ חינם
עבור פתרונות מחשוב איכותיים לעסק שלך !

Call Now Button

חייגו אלינו 072-22-22-070